https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-07 15:04:00

Kolejny klub inicjuje charytatywny "czelendż"

Otryt Lutowiska kolejnym klubem inicjującym charytatywną akcję mającą na celu wsparcie medyków walczących na pierwszej linii frontu z zagrożeniem z którym w obecnej chwili się zmagamy. 
 
Po akcji "micha dla medyka" która obiła się ogromnym echem i cieszyła sporym zainteresowaniem, jednocząc podkarpackie środowisko piłkarskie w walce z COVID-19, Ortyt Lutowiska ekipa z krośnieńskiej b-klasy inicjuje kolejne "wyzwanie" mające na celu zbiórkę pieniędzy na pomoc podkarpackim szpitalom. 
 
Akcja ma polegać na licytacji gadżetów oraz nominowaniu kolejnych ekip które będą miały za zadanie uzyskać jak największą kwotę ze sprzedaży klubowych pamiątek którą wpłacą na konto utworzone na potrzeby zbiórki.
 
Drużyna z Lutowisk do akcją włączyła Karpaty Krosno, MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, K.S. Wiki Sanok oraz LKS Zalew Myczkowce. 
 
Wszelkie szczególy tyczące się rozpoczętej akcji, znajdziemy na klubowym profilu na Facebooku.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

??? 2020-04-08 04:57:57 2 0

Wszystko ładnie-pięknie, wszystkie akcje godne szacunku i ukłonów, ale... No właśnie, niestety mamy "ale"... Maluccy pomagają jak mogą, a WYSOCY się kłócą o wybory. Na walkę z syfem (czytaj:koronawirusem), na pomoc dla placówek zdrowotnych i medyków uzbierają kluby sportowe, "kibole"(zawsze najgorsi, bandyci i chuligani, ale najwspanialsi ludzie w dobie kryzysu), firmy, nie tylko te najbogatsze. A po wszystkim (miejmy nadzieję, że kiedyś będzie po wszystkim, oby jak najprędzej), Ci najbardzie teraz myślący o wyborach, przyznają sobie horrendalne nagrody za walkę z pandemią. A kasy na to w budżecie będzie na tyle, bo przecież ta na prawdziwą walkę przyszła skądinąd. .. Oby ktoś wreszcie nominował i zmusił RZĄD do właściwej walki!
Ze sportowym pozdrowieniem.

hehe 2020-04-10 06:39:18 0 0

co to jest czelendż???chyba w języku Polskim brak takiego gówna

Znawca 2020-04-10 06:41:01 0 0

Dlatego masz w cudzysłowiu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij