http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-05-30 19:50:26

W Stali Stalowa Wola wszyscy zdrowi! Już w środę mecz z Olimpią Elbląg

Podobne tematy 2 liga Stal Stalowa Wola
W Stalowej Woli wszyscy są zdrowi (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
W Stalowej Woli wszyscy są zdrowi (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Drugoligowiec za pomocą strony internetowej poinformował o wykonaniu kolejnych badań. Te były wymagane aby klub w ogóle myślał o powrocie na boisko.
 
Stal Stalowa Wola przeprowadziła kolejne badania, co było warunkiem koniecznym, by móc myśleć o wznowieniu rywalizacji. Klub wykonał badania przesiewowe i uzupełniające. Te potwierdziły że wszyscy są zdrowi, wobec czego zielono-czarni mogą już tylko myśleć o środowym meczu z Olimpią Elbląg.
 
Powyższe procedury były wprawdzie tylko formalnością, jedna w stalowowolskim klubie nie kryją radości, że wszystko przebiegło bez perturbacji. To oznacza że podopieczni Szymona Szydełko mogą rozpocząć realizację wcześniej założonych celów na rundę wiosenną.
 
-Cieszy nas fakt, że wszystkie przebadane osoby z naszej 50-osobowej listy są zdrowe. Możemy teraz z „czystą głową” w pełni przystąpić do przygotowań związanych z organizacją najbliższego meczu wedle wytycznych z PZPN-u, a zawodnicy wraz ze sztabem kontynuować przygotowania do pojedynku z Olimpią Elbląg – mówi na łamach oficjalnego serwisu, Wojciech Fabianowski dyrektor sportowy drugoligowca.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij