2020-05-29 12:05:55

Tomas Rousseaux opuszcza Asseco Resovię

Tomas Rousseaux (z numerem 6) po roku gry opuści Asseco Resovię. (fot. Asseco Resovia)
Tomas Rousseaux (z numerem 6) po roku gry opuści Asseco Resovię. (fot. Asseco Resovia)
Tomas Rousseaux nie będzie w przyszłym sezonie grał w Asseco Resovii. 26-letni przyjmujący po roku gry opuszcza Rzeszów. To już dziesiąty zawodnik, który po sezonie 2019/20 żegna się z "Pasiakami".
 
Tomas Rousseaux nie będzie grał w Asseco Resovii. Belgijski przyjmujący spędził w klubie z Rzeszowa zaledwie rok. Przed sezonem 2019/20 został sprowadzony do Resovii z GKS-u Katowice. Teraz najprawdopodobniej trafi do Ślepska Suwałki o czym poinformował na swoim twitterze, Maciej Trąbski.
W składzie Asseco Resovii jest już czterech przyjmujących. Są to Rafał Buszek, Nicolas Szerszeń, Klemen Cebulj oraz Robert Taht. Tylko pierwszy z nich w ubiegłym roku był w składzie "Pasiaków". Pozostali to nowe nabytki ekipy, którą w przyszłym roku będzie prowadził Alberto Giuliani.
 
Tomas Rousseaux jest już dziesiątym zawodnikiem, który pożegna się z Resovią po sezonie 2019/20. Wcześniej władze klubu poinformowały, że dłużej w Rzeszowie nie będą grać Marcin KomendaNicolas MarechalNicholas Hoag, Zbigniew Bartman, Damian Schulz, Luke PerryKawika Shoji, Bartłomiej Lemański oraz Olieg Achrem. Zmiana nastąpiła również na pozycji trenera. Emanuele Zaniniego zastąpił Giuliani.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-05-29 14:17:52 3 0

Słabo się prezentował dobry ruch Resovii oraz Tomassa powodzenia!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij