https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-28 15:55:05

Marcin Feddek przeprosił za jakość komentarza w meczu PGE Stali Mielec z Lechem Poznań

Marcin Feddek (po prawej) przeprosił za jakość komentarza w czasie meczu PGE Stali Mielec z Lechem Poznań. (fot. Stal Mielec)
Marcin Feddek (po prawej) przeprosił za jakość komentarza w czasie meczu PGE Stali Mielec z Lechem Poznań. (fot. Stal Mielec)
Wczoraj PGE Stal Mielec podejmowała Lech Poznań. "Kolejorz" wygrał 3-1 i awansował do półfinału rozgrywek. Spotkanie komentował Marcin Feddek, który dzisiaj postanowił przeoprosić za jakość komentarza.
 
Mecz PGE Stali Mielec z Lechem Poznań był transmitowany przez telewizję Polsat Sport. Spotkanie komentowali Marcin Feddek z Tomaszem Łapińskim. Ten pierwszy po meczu postanowił przeprosić kibiców za jakość komentarza. - Niezadowolonych kibiców przepraszam za jakość komentarza, ale po wypadku głowa momentami była gdzie indziej, nie pracowała jak należy. Na szczęście wszyscy cali i zdrowi - napisał na swoim twitterze Feddek.

Okazuje się, że komentator uległ wypadkowi w drodze na mecz do Mielca o czym napisał w kolejnym tweecie. Przypomnijmy, że Lech Poznań wygrał 3-1 i awansował do półfinału Totolotek Pucharu Polski, gdzie zmierzy się z Lechią Gdańsk na własnym obiekcie. W drugiej parze Cracovia podejmie Legię Warszawa.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Resoviak 2020-05-28 16:58:59 3 1

Nie oglądałem meczu. Powiedzcie. czym ta zła jakość się objawiała? Mylił nazwiska? Jakies głupoty gadał?

Koniczyna 2020-05-28 21:56:04 1 1

Zaczynał jakąś myśl... później długa cisza... nastepnie kończył komentarz

Misiek 2020-05-29 20:19:42 0 0

Panie Marcinie, najważniejsze, że nic poważnego się nie stało. Szacunek za Pańską pracę i mam nadzieję, że jeszcze Pan przyjedzie na Podkarpacie (bez przykrych niespodzianek)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij