https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-19 19:10:00

Rada Miasta Krakowa zajmie się sprawą Hutnika Kraków? Stanisław Moryc przygotował rezolucję

Krakowski radny Stanisław Moryc przygotował rezolucję skierowaną do Polskiego Związku Piłki Nożnej, Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i Małopolskiego Związku Piłki Nożnej ws. rozegrania barażowego meczu pomiędzy Hutnikiem i Motorem na neutralnym terenie. Zwycięzca tego pojedynku miałby awansować do II ligi. Sesja RMK odbędzie się 20 maja.
 
Decyzją LZPN-u to Motor Lublin wygrał rozgrywki 2 ligi i awansował, choć to Hutnik Kraków był liderem tabeli. Z tą decyzją nie zgadzają się radni Krakowa. - Rada Miasta Krakowa wyraża oburzenie decyzję Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie awansu do II ligi piłkarskiej zespołu Motoru Lublin, kosztem Hutnika Kraków. Wykorzystywanie trwającej pandemii do manipulowania przy zielonym stoliku wynikami sportowymi jest nieetyczne. Wzywamy więc Polski Związek Piłki Nożnej do zweryfikowania decyzji LZPN i rozegrania pomiędzy zainteresowanymi zespołami meczu barażowego na neutralnym boisku - czytamy na początku rezolucji Rady Miasta Krakowa.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij