https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-16 13:05:24

Grzegorz Kosok zamieni Asseco Resovię na Aluron Virtu CMC Zawiercie?

Grzegorz Kosok najprawdopodobniej pożegna się z klubem. fot. Asseco Resovia
Grzegorz Kosok najprawdopodobniej pożegna się z klubem. fot. Asseco Resovia
Jak podał Andrzej Grzyb w audycji dla Radia Centrum, Grzegorz Kosok najprawdopodobniej uda się na roczne wypożyczenie. Z naszych informacji wynika, że będzię to transfer do Aluronu Virtu CMC Zawiercie. Kapitan Pasiaków był podstawowym zawodnikiem drużyny w ubiegłym sezonie.
 
Do siedmiu zawodników, którzy już pożegnali się z Asseco Resovią prawdopodobnie dołączy Grzegorz Kosok. Kapitan Pasiaków ma trafić na roczne wypożyczenie do Aluronu Virtu CMC Zawiercie. O całej sprawie poinformował Andrzej Grzyb w audycji dla Radia Centrum. 
 
34-latek w ubiegłym sezonie zagrał dla Asseco Resovii w 19 meczach i zdobył 80 punktów. Przed rozgrywkami został wybrany nowym kapitanem drużyny, co wzbudziło sporo kontrowersji wśród kibiców. Niemniej jednak w wielu momentach Kosok był jednym z lepszych zawodników na boisku. 
 
W Rzeszowie na najbliższy sezon na pewno zostanie Bartłomiej Krulicki, który przyszedł do drużyny z GKS-u Katowice. Pewni odejścia na pozycji środkowego są Marcin Możdzenk, Bartłomiej Lemański oraz Tomasz Kalembka. To oznacza, że klub będzie musiał ściągnać przynajmniej trzech nowych siatkarzy na tę pozycję. Mówi się m.in. o Piotrze Hainie i Jeffreyu Jendryku. Ponoć kontrakt z klubem ma już podpisany Estończyk Timo Tammemaa. Jak widać roszad na środku siatki będzie sporo, ale nie ma się co dziwić, skoro klub zajął przedostatnie miejsce w ubiegłym sezonie PlusLigi.
 
<< Tylko do końca weekendu: Bonus 40 PLN dla wszystkich w Fortunie >>

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Rzeszowianin 2020-05-16 19:06:10 8 1

Brawo !!!

Rzeszowianin 2020-05-16 19:06:10 8 1

Brawo !!!

onet 2020-05-17 07:36:56 5 3

Kosok, Buszek -kazdy z nich dolozyl duza cegielke do "beznadziejnosci" ostatnich 2ch sezonow wiec OUT powinien byc automatyczny. KONIEC z"emerytami Rzeszow".Tylko po co sciagac Woickiego? nie pamietacie jak razem z Plinskim pluli na Resovie?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij