2020-05-16 08:05:45

Karol Butryn nowym zawodnikiem Asseco Resovii

Asseco Resovia powoli kompletuje skład. fot. Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia powoli kompletuje skład. fot. Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia poinformowała, że nowym nabytkiem klubu został Karol Butryn. O przyjściu 26-latka do Rzeszowa mówiło się już od dawna. W poprzednim sezonie Butryn był zawodnikiem Cerradu Czarnych Radom, gdzie został wybrany siatkarzem sezonu. 
 
Wczoraj napisaliśmy, że do Asseco Resovii przyszedł Damian Domagała, a zaledwie kilka godzin później klub poinformował o podpisaniu umowy z drugim atakującym Karolem Butrynem. 26-latek to jedno z odkryć poprzedniego sezonu - dla Cerrad Czarnych Radom zagrał w 23 meczach i zdobył aż 430 punktów, co daje średnią na poziomie 18,70 punktu na mecz. Butryn, był także jednym z najlepiej zagrywających siatkarzy w całej lidze, bowiem zgromadził na swoim koncie 43 asy. 
 
Przyjście Butryna oznacza, że pozycja atakującego w Asseco Resovii jest zapełniona. Nieoficjalnie się mówi, że klub wypożyczy Damiana Domagałe, a o pierwszą szóstkę walczył będzie Francuz Stephen Boyer. Przypomnijmy, że do Pasiaków przyjdzie jeszcze conajmniej dwóch środkowych i dwóch przyjmujących, więc dalsza część okienka transferowego zapowiada się ciekawie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Dario 2020-05-16 22:55:38 0 1

Przecież już jest na przyjęcie Szerszeń Cebula i Buszek

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij