https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-12 09:33:46

Piast Gliwice rozpoczął zgrupowanie w Arłamowie!

Ekstraklasowicz rozpoczął treningi w Arłamowie (fot. Piast Gliwice)
Ekstraklasowicz rozpoczął treningi w Arłamowie (fot. Piast Gliwice)
Podkarpacie jest coraz chętniej wybieranym regionem przez wiele drużyn piłkarskich. Jest tu kilka obiektów, gdzie można uprawiać piłkę nożną, wobec czego jeden z nich postanowił wybrać kolejny klub z elity.
 
Kolejnym klubem po Rakowie Częstochowa, który zdecydował się na treningi w naszych stronach, jest Piast Gliwice. Aktualny mistrz Polski wczoraj rozpoczął pięciodniowe zgrupowanie w Arłamowie, czyli tam gdzie dwa lata temu przebywała Reprezentacja Polski, którą prowadził wówczas Adam Nawałka.
 
Zgrupowanie na podkarpackiej ziemii potrwa do 16 maja, a Waldemar Fornalik postanowił zabrać na nie 28 zawodników. Ma ono na celu odizolować zespół na najbliższy tydzień. Piłkarze oraz trenerzy Piastunek będą przebywać w hotelu, który będzie całkowicie do ich dyspozycji.
 
Kadra Piasta na zgrupowanie w Arłamowie:
 
Bramkarze: Jakub Szmatuła, Patryk Królczyk, Frantisek Plach, Paweł Rabin
 
Obrońcy: Mikkel Kirkeskov, Jakub Czerwiński, Jakub Holubek, Tomasz Mokwa, Tomas Huk, Bartosz Rymaniak, Remigiusz Borkała, Piotr Malarczyk, Uros Korun
 
Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Tom Hateley, Kristopher Vida, Jorge Felix, Tymoteusz Klupś, Patryk Sokołowski, Sebastian Milewski, Martin Konczkowski, Gerard Badía, Tiago Alves, Wiktor Preuss
 
Napastnicy: Piotr Parzyszek, Dominik Steczyk, Patryk Tuszyński, Karol Stanek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij