https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-11 19:05:59

Magdalena Grabka oraz Daria Przybyła nadal w Developresie SkyRes Rzeszów!

Magdalena Grabka i Daria Przybyła zostają w Developresie Rzeszów. (fot. Developres Rzeszów)
Magdalena Grabka i Daria Przybyła zostają w Developresie Rzeszów. (fot. Developres Rzeszów)
Magdalena Grabka oraz Daria Przybyła zostają w Developresie SkyRes Rzeszów na sezon 2020/21. "Rysice" mają już sześć zawodniczek na nowy sezon.
 
Magdalena Grabka oraz Daria Przybyła nadal będą występować w Developresie SkyRes Rzeszów. Wcześniej klub z Rzeszowa poinformował, że w klubie zostają też Jelena Blagojević, Aleksandra Krzos, Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz Gabriela Polańska.
 
- Trener Stephan Antiga zdecydował, że Magdalena Grabka i Daria Przybyła są mu potrzebne, żeby walczyć o najwyższe cele - powiedział nam Marek Pieniążek.
 
- Obie dały się poznać w zeszłym sezonie jako bardzo ważne elementy naszej drużyny. Daria zdobyła w jednym z meczów nagrodę MVP, na Magdę zaś zawsze można było liczyć. Zarówno przy zmianach taktycznych jak i w przypadku niedyspozycji innych dziewczyn. Na przykład jeden mecz zagrała ze świetnym skutkiem na pozycji libero - zakończył dyrektor sportowu Developresu SkyRes Rzeszów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij