https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-07 09:30:50

Eva Mori odchodzi z ŁKS-u Commercecon Łódź. Czy dołączy do Developresu Rzeszów?

Czy Eva Mori dołączy do Developresu SkyRes Rzeszów? fot. ŁKS Commercecon Łódź
Czy Eva Mori dołączy do Developresu SkyRes Rzeszów? fot. ŁKS Commercecon Łódź
Słoweńska rozgrywająca Eva Mori opuściła ŁKS Commercecon Łódź i jest spora szansa, że zostanie nową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów. Władze rzeszowskiej drużyny nie ukrywają chęci wzmacniania drużyny, by w przyszłym sezonie walczyć o mistrzostwo Polski.
 
Eva Mori pożegnała się z ŁKS-u Commercecon Łódź.  W poprzednim sezonie była podstawową rozgrywającą byłych mistrzyń Polski. Teraz stała się wolną zawodniczką. Chęć zakontraktowania Słowenki wyraził Developres SkyRes Rzeszów, który planuję stopniowo wzmacniać skład na najbliższy sezon. 24-letnia siatkarka wystąpiła w tym sezonie w dwudziestu dwóch meczach i była ważnym ogniwem zespołu. 
 
"Rysice" prawdopodobnie pożegnają się z Natalią Valentin-Anderson, która dobrze wpasowała się do zespołu. Portorykanka nie przedłużyła swojego kontraktu i jak nieoficjalnie się mówi, rozstanie się drużyną.
 
Do tej pory władze drużyny poinformowały o przedłużeniu umów z czterema zawodniczkami. Były to: Aleksandra Krzos, Jelena Blagojević, Zuzanna Efimienko-Młotkowska i Gabriela Polańska. Z rzeszowską drużyną łączoną są m.in. Juliette Fidon-Lebleu, Naiane Rios i Louisa Lippmann. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij