https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-07 13:17:09

Wszyscy zdrowi! PGE Stal Mielec rozpoczyna treningi grupowe

PGE Stal Mielec może trenować w grupach do 14 osób. (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec może trenować w grupach do 14 osób. (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec może wrócić do treningów grupowych w formacie do 14 osób. Wszystkie wymazy w ramach diagnostyki Real Time RT-PCR dały wynik ujemny.
 
PGE Stal Mielec może rozpocząć treningi w grupie do 14 osób. We wtorek piłkarze, sztab szkoleniowy oraz osoby związane z organizacją meczu przeszły test na obecność koronawirusa w organizmie.
 
- Zespół Medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 oraz badań wymazu z nosogardzieli w kierunku SARS-CoV-2. Wszystkie wymazy w ramach diagnostyki Real Time RT-PCR dały wynik ujemny - czytamy na oficjalnej stronie PZPN-u.
 
Podopieczni Dariusza Marca mogą przygotowywać się do meczu 1/4 Totolotek Pucharu Polski z Lechem Poznań. Przypomnijmy, że to będzie pierwszy mecz w Polsce po przerwie spowodowanej pandemią. Spotkanie to odbędzie się w środę 27 maja.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij