https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-06 19:34:00

Plan wznowienia rozgrywek Totolotek Pucharu Polski, Fortuna 1 ligi oraz 2 ligi

Podobne tematy Puchar Polski 1 liga 2 liga
Zobaczcie jak wygląda plan wznowienia rozgrywek Totolotek Pucharu Polski, Fortuna 1 ligi oraz 2 ligi przygotowany przez Zespół Medyczny PZPN.
 
Zespół Medyczny PZPN przygotował plan wznowienia rozgrywek Totolotek Pucharu Polski, Fortuna 1 ligi oraz 2 ligi. W pierwszym kroku było przeprowadzenie badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 zgodnie z poniżej zaprezentowanym harmonogramem.
 
05.05 – Stal Mielec i Miedź Legnica
07.05 – pozostałe kluby Fortuna 1 ligi
08.05 – wszystkie kluby 2 ligi
 
- We wtorek (05.05) zgodnie z planem zostały przeprowadzone testy w PGE Stali Mielec i Miedzi Legnica. Plan zakładał, iż w sytuacji, w której wynik badań na obecność przeciwciał nie będzie ujemny, konkretna osoba zostaje skierowana do dalszej diagnostyki badaniem wymazu z nosogardzieli w kierunku SARS-CoV-2 met. Testy Real Time RT-PCR. W tym przypadku wybrane osoby z obu klubów zostały skierowane do dalszej diagnostyki. Kluby wyniki tych badań poznają w czwartek (07.05) -  czytamy na stronie laczynaspilka.pl
 
- Do czasu uzyskania ostatecznych wyników badań wymazowych, kluby, jak wynika z przygotowanego planu wznowienia rozgrywek, prowadzą treningi indywidualne. Siódmego maja zostaną przeprowadzone badania w pozostałych klubach Fortuna 1 Ligi, a 08.05 we wszystkich klubach 2 ligi. Po analizie wyników badań przez Zespół Medyczny PZPN zapadną decyzje o możliwości prowadzenia zajęć grupowych - podaje oficjalna strona PZPN-u.

Zatem piłkarze PGE Stali Mielec i Miedzi Legnica muszą czekać do jutra ze wznowieniem treningów w grupie. Podobna sytuacja była wczoraj w klubach Ekstraklasy. Jednak już dzisiaj niemal wszystkie zespoły najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce dostały zielone światło do treningów. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij