https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-28 13:59:00

Sebastian Brocki: Zdrowie jest najważniejsze!

Sebastian Brocki prosi, aby każdy stosował się do zaleceń i został w domu. (fot. Radosław Kuśmierz)
Sebastian Brocki prosi, aby każdy stosował się do zaleceń i został w domu. (fot. Radosław Kuśmierz)
- Myślę, że ten czas minie i wszystko wróci do normy - powiedział nam Sebastian Brocki. Zawodnik Heiro Rzeszów powiedział nam również o tym, że tabele powinny być utrzymane, że najważniejsze jest zdrowie oraz o tym, że w tym czasie gra z synem na PlayStation.
 
- Niestety, jest ciężko... Tęskni się za tym co się robiło, jeśli chodzi o mnie to chodzę do pracy. Aktualnie praca-dom i tak w kółko. Wieczorem siadamy z synem przed telewizorem, odpalamy PlayStation i gramy - powiedział nam Sebastian Brocki.
 
Zapytaliśmy wychowanki Stali Rzeszów jak wyglądają jego treningi - Kiedy była możliwość to starałem się biegać, nic poza tym. Teraz jest zakaz wychodzenia, więc prezes Heiro "goni mnie" po firmie. To jest mój ruch - uśmiecha się zawodnik futsalowego Heiro Rzeszów.
 
Co sądzi nowy nabytek Strugu Tyczyn o tym kiedy powinny być wznowione rozgrywki oraz co sądzi o grze co trzy dni. -Fajnie grać co trzy dni, wiadoma sprawa. Mecz, rozruch, mecz rozruch.... Tylko nie wiadomo kiedy!? Mam nadzieję, że szybko się uporamy z tymi problemami, które dotknęły cały świat. Zdrowie jest najważniejsze! - mówi nam Brocki.
 
Sezon powinien zostać anulowany, czy powinniśmy utrzymać bieżącą tabele? - Teraz już nikomu nie dogodzi. Spodobał mi się ten pomysł z podzieleniem ligi na pół. Natomiast, jeśli miałbym decydować między tymi dwoma opcjami to jestem za utrzymaniem aktualnej tabeli - powiedział nam napastnik Strugu Tyczyn.
 
Jak będzie wyglądała piłka nożna po pandemii - Myślę, że ten czas minie i wszystko wróci do normy. Zawodnicy mają robić swoje. Na pewno wszyscy na tym stracimy. Prezesi sponsorzy kibice i tak dalej. Kluby ponoszą teraz bardzo duże straty, zakłady pracy również. Pamiętajcie #ZOSTANwDOMU - kończy Sebastian Brocki

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij