https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-06 08:25:09

Kadra Stali Kraśnik na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Podobne tematy 3 liga gr IV Stal Kraśnik
Fot: stalkrasnik.eu
Fot: stalkrasnik.eu
Niebiesko-żółci po rundzie jesiennej zajmują wysokie piąte miejsce w tabeli 3 ligi gr IV. Zobaczcie jak wygląda ich kadrą przed wiosną.
 
Stal Kraśnik rozegrała naprawdę dobrą rundę, którą zakończyła na wysokim piątym miejscu. Zima jednak przy Aleji Niepodległości 44 nie była spokojna. Drużynę opuścili ważni jesienią zawodnicy, a ponadto doszło do niespodziewanej zmiany szkoleniowca, bowiem Jarosława Pacholarza zastąpił Bohdan Blawackij.
 
Jedyny odchodzący zawodnik, który pozostał na Lubelszczyźnie to Rafał Król, który wiosną będzie walczył o awans z Motorem Lublin. Innym piłkarzem, który ma podobne plany, jest Julien Tadrowski. 26-letni obrońca w nadchodzącej rundzie będzie bronił barw KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
To jednak nie koniec. Podkarpacki kierunek objęli Sebastian Ciołek oraz Michał Wawryszczuk, którzy będą grać w Texom Sokole Sieniawa. Ponadto zespół z Kraśnika opuścili Marcin Świech oraz Jakub Kmita. Nie wygląda to więc najlepiej przed inauguracją piłkarskiej wiosny.
 
Póki co do zespołu dołączyli Przemysław Dwórzyński z Błonianki Błonie oraz Povilas Malinauskas z drugoligowego litewskiego FK Vilnius. Kibice liczą jeszcze na wzmocnienia, jednak do ligi jest bardzo mało czasu. Niebiesko-żółci zmagania wnowią już w najbliższą niedzielę, a rywalem kraśniczan będą Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Kadra Stali Kraśnik na rundę wiosenną sezonu 2019/2020
 
Bramkarze: Jakub Borusiński, Maciej Poleszak
Obrońcy: Przemysław Dworzyński, Jakub Gajewski, Władysław Kudriawcew, Anton Łucyk, Łukasz Mazurek, Radosław Śledzicki, Dominik Urba
Pomocnicy: Kamil Bartoś, Dariusz Cygan, Jakub Czelej, Paweł Kaczmarek, Adrian Kisiel, Krystian Michalak, Michał Misiak, Emil Pizoń, Adrian Popiołek, Ernest Skrzyński, Kacper Wójtowicz, Jakub Zieliński, Povilas Malinauskas
Napastnicy: Dawid Karczewski, Kamil Król, Arkadiusz Maj, Kacper Nastałek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

mingswanap 2020-03-06 15:31:05 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij