https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-05 22:03:11

Kadra Ekoball Stal Sanok na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Podobne tematy Ekoball Stal Sanok
Foto Ekoball Stal Sanok
Foto Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok ukończył ubiegłą rundę z 26 oczkami na swoim koncie co pozwoliło na uplasowanie się na 8 miejscu w ligowej tabeli. Patrząc na roszady kadrowe do których doszło w ekipie Mateusza Ostrowskiego, powtórzenie wyniku z ubiegłej rundy będzie można traktować jako pozytywny rezultat.
 
Przede wszystkim ze względu na to że w ekipie "Stalowców" nie zobaczymy już Karola Adamiaka oraz Bartosza Sieradzkiego. Mimo tego że na obecną chwilę pozostają nadal zawodnikami sanockiego klubu, tak ze względu na przeprowadzki i pracę w odległych miastach ich szansę na grę w żółto-niebieskich barwach są niewielkie. 
 
Z Ekoballem pożegnał się również Mateusz Kuzio który to na rzecz nowych wyzwań i perspektyw stawianych mu przez MKS Arłamów Ustrzyki Dolne przenosi się szczebel niżej i będzie siał postrach wśród bramkarzy krośnieńskiej okręgówki. 
 
Jeśli chodzi o kwestię wzmocnień szczególną uwagę zwracamy na Kamila Jakubowskiego, który posiada bardzo ciekawe CV przede wszystkim ze względu na okazałą liczbę występów w II i III lidze. Filigranowy pomocnik, w przeciągu 5 lat nie potrafił "znaleźć swojego miejsca na ziemi" i próbował swoich sił w 9 klubach, a ostatnimi czasy reprezentował ekipę Kamienna Brody grającą w świętokrzyskiej okręgówce. Dla 26 letniego zawodnika będzie to powrót do macierzystego klubu gdyż to właśnie w Stali Sanok rozpoczynał piłkarską przygodę. 
 
Do kadry Ekoball Stal Sanok dołączył również Arkadiusz Femin wracający z wypożyczenia ze Startu Rymanów oraz wyróżniający się juniorzy w osobach Wojciecha Władyki, Filipa Pielecha, Kacpra Zycha oraz Wiktora Łuczyckiego. 
 
"Okres przygotowawczy przepracowaliśmy solidnie i mądrze. Obyło się bez większych urazów co jest dla nas pozytywnym sygnałem. Z drużyny odeszli zawodnicy, którzy byli ważnymi ogniwami, jednak nieobecność jednych jest szansą dla drugich. Mam nadzieję, że charyzma, zespołowość i jakość będą cechami, które pozwolą stać się niewygodnym i trudnym przeciwnikiem dla każdego rywala z którym będziemy się mierzyć." - Mateusz Ostrowski trener Ekoball Stal Sanok
 
Kadra Ekoball Stal Sanok - wiosna 2019/2020
 
bramkarze - Piotr Krzanowski, Mateusz Jagniszczak
 
obrońcy - Jakub Ząbkiewicz, Konrad Kaczmarski, Piotr Lorenc, Szymon Słysz, Kacper Zych, Damian Baran, Dawid Gąsior, Wojciech Władyka
 
pomocnicy - Karol Adamiak, Damian Niemczyk, Łukasz Tabisz, Kacper Słysz, Krystian Jaklik, Arkadiusz Femin, Kamil Jakubowski, Dawid Posadzki, Filip Pielech
 
napastnicy - Sebastian Sobolak, Seweryn Zajdel, Wiktor Łuczycki

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

ricoote 2020-03-06 00:29:56 0 2

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

~anonim 2020-03-06 09:11:29 2 0

Spadaj koniobijco :)

~anonim 2020-03-06 09:11:29 2 0

Spadaj koniobijco :)

~anonim 2020-03-06 11:40:05 0 2

Spadek, nie ma sianka

ZKS 2020-03-07 18:47:04 0 0

A młody lusiusz?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij