2020-03-04 15:04:00

Kadra Podhala Nowy Targ na rundę wiosenną sezonu 2019/20

Oto kadra Podhala Nowy Targ przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Podhale Nowy Targ)
Oto kadra Podhala Nowy Targ przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Podhale Nowy Targ)
Szarotki po rundzie jesiennej zajmują dziesiąte miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Zobaczcie jak wygląda ich kadrą przed wiosną.
 
Podhale Nowy Targ spokojnie przepracowało okres przygotowawczy. Wicemistrz 3 ligi gr IV z poprzedniego sezonu w obecnej kampanii już tak dobrze sobie nie radzi. Przed rozpoczęciem przygotowań doszło do niespodziewanej zmiany trenera. Dariusza Mrózka, który postanowił przenieść się do Rekordu Bielsko-Biała, zastąpił jego dotychczasowy asystent, Marcin Zubek.
 
Zmiany w drużynie po rundzie były jednak nieuniknione, ale nowotarski klub nie zamierzał szaleć. Zespół wzmocnli Hubert Maślanka z Sandecji Nowy Sącz oraz Michał Nawrot ze Stali Rzeszów. Ponadto szkoleniowiec Szarotek do pierwszej drużyny włączył Jakuba Burnata oraz Wojciecha Ustupskiego, którzy występują na pozycji napastnika.
 
Każdy zespół potrzebuje świeżej krwi, wobec czego w Podhalu postanowiono pożegnać się z trzema zawodnikami. Jako jedyny na trzecioligowym froncie pozostał Dariusz Zapotoczny, który wiosnę spędzi w Ruchu Zdzieszowice. Pozostali piłkarze zeszli szczebel niżej. Juliusz Moilis nadchodzącą rundę spędzi w Wierchach Rabka, zaś Arkadiusz Staszczak wzmocnił lidera czwartej ligi podkarpackiej, czyli KS Wiązownica.
 
Kadra Podhala Nowy Targ - runda wiosenna sezonu 2019/20:
  
Bramkarze: Mateusz Szukała, Krzysztof Pieszek, Tadeusz Grabowski
Obrońcy: Dawid Witkowski, Hubert Maślanka, Michał Danilczyk, Marcin Mączka, Arkadiusz Lewiński, Damian Wajsak, Maciej Tonia, Nikodem Derek, Daniel Barbus
Pomocnicy: Lukas Hruska, Jarosław Potoniec, Mateusz Mianowany, Błażej Skórski, Dawid Dynarek, Michał Nawrot, Marek Mizia
Napastnicy: Damian Lepiarz, Mateusz Otręba, Jakub Burnat, Damian Mrówka, Tomasz Palonek, Wojciech Ustupski
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

elo 2020-03-04 16:24:19 0 0

czy Damian Lepiarz nie jest czasem stoperem???

reteto 2020-03-04 23:33:02 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij