2020-03-04 19:03:51

Kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

fot. Izolator Boguchwała
fot. Izolator Boguchwała

Zerknijcie jak prezentuje się skład Izolatora Boguchwała na zblizającą się rundę wiosenną. W „Izolacji” w zimie doszło do kilku zmian.

W zimowym okienku transferowym w ekipie biało-zielonych doszło do kilku zmian kadrowych. Drużynę opuścili Aleksander Gajdek oraz Dominik Pikiel. Ten pierwszy zasilił szeregi walczącej o awans do trzeciej ligi Watkem Korony Rzeszów, zaś popularny „Piksel” przeniósł się do Sokoła Sieniawa

Z półrocznego wypożyczenia do Wisłoki Dębica powrócił Krystian Wilk. Oprócz „Vouchera” ekipę Michała Kachniarza wzmocnili Dawid Bieniasz z Korony Rzeszów, Dawid Stypa, który przeszedł z Legionu Pilzno. Ostatnio zespół z Boguchwały potwierdził ostatni transfer. Do klubu dołączył Jakub Barański, które ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Stali Rzeszów. Do boguchwalskiego klubu przychodzi z Lecha Poznań.

Zima nie jest łatwym okresem jeśli chodzi o transfery. Mimo to udało nam się dokonać kilku ciekawych ruchów transferowych. Myślę, że nasi nowi zawodnicy szybko udowodnią, że warto było na nich postawić. Cel jest prosty, walka o zwycięstwo w każdym kolejnym meczu. Na koniec obecnego sezonu chcielibyśmy zobaczyć Izolator w pierwszej piątce. Liga, nie licząc Korony i Wiązownicy jest dość płaska i liczymy, że uda się nam dość szybko doskoczyć do czołówki - powiedział nam dyrektor sportowy Izolatora Boguchwała, Kamil Gołąbek.

Kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną sezonu 2019/2020:

Bramkarze: Michał Szularz, Dawid Ziobro
Obrońcy: Michał Bogacz, Patryk Wiącek, Rafał Lelek, Jakub Wilk, Krystian Wilk,
Pomocnicy: Michał Daniel, Kacper Penar, Michał Worosz, Marcin Dobrzański, Adrian Sitek, Eryk Ciemierkiewicz, Dawid Stypa, Dawid Bieniasz, Hubert Rączka, Marcin Dec
Napastnicy: Kacper Rączka, Jakub Barański, Mikołaj Wania


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

reteto 2020-03-04 23:30:27 0 4

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij