https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-04 11:16:59

Kadra Głogovii Głogów Małopolski na rundę wiosenną sezonu 2019/20

Kadra Głogovii Głogów Małopolski. (fot. Głogovia Głogów Małopolski)
Kadra Głogovii Głogów Małopolski. (fot. Głogovia Głogów Małopolski)
Zobaczcie jak prezentuje się kadra Głogovii Głogów Małopolski, a więc beniaminka 4 ligi podkarpackiej. Po rundzie jesiennej zajmują wysokie, szóste miejsce.
 
W Głogovii Głogów Małopolski doszło do kosmetycznych zmian względem rundy jesiennej. Z zespołu prowadzonego przez Adama Wałczyka odeszło czterech graczy. Są to Piotr Szkolnik, Bartosz Złamaniec, Karol Nieckarz oraz Sebastian Korbecki.
 
Natomiast w rundzie rewanżowej w Głogovii zagra pięciu nowy graczy. Do ekipy z Głogowa Małopolskiego dołączyli Konrad Hus z Wisłoki Dębica, Eryk Sarzyński z Watkem Korony Rzeszów i Albert Jarosz z Lierse Kempenzonen.
 
Ponadto do czwartoligowca dołączyli Damian Bożek z Wisłoki Dębica oraz Adrian Buszta, który był zawodnikiem Watkem Korony Rzeszów. 22-latek nie grał jednak przez ostatnie pół roku, ponieważ skupiał się na pracy i studiach.

- Liczę na to, że cały zespół w rundzie wiosennej pokaże się z dobrej strony i zaprezentuje wysoki poziom gry. Razem z trenerem wymagamy od drużyny zaangażowania i pewności - powiedziała nam Aneta Ginter, prezes Głogovii Głogów Małopolski.
 
- Życzę chłopakom, aby energia towarzyszyła im przez całą rundę oraz tego, aby żaden z kibiców nie mógł narzekać na jakość gry Głogovii. Zatem, trzymam kciuki i oczekuję wysokiego miejsca w tabeli! - zakończyła swoją wypowiedź zwierzchniczka ekipy z Głogowa Małopolskiego.

Kadra Głogovii Głogów Małopolski - runda wiosenna sezonu 2019/20:

Bramkarze: Piotr Lipka, Arnold Dudek
Obrońcy: Wiesław Kozubek, Bartłomiej Kłak, Konrad Hus, Sebastian Cynar, Marcin Brągowski, Jakub Delekta
Pomocnicy: Albert Jarosz, Piotr Codello, Adrian Chamera, Adrian Szyszka, Eryk Sarzyński, Aleks Skoczylas, Damian Bożek, Adrian Buszta, Dawid Pałys-Rydzik
Napastnicy: Maciej Hajkowicz, Krzysztof Szymański, Łukasz Szczorzarz

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

procoros 2020-03-04 13:32:55 0 1

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

~anonim 2020-03-04 14:04:35 0 0

O ktoś oferuje relaks po meczu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij