http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-02-25 23:02:24

Na co należy zwrócić uwagę kupując buty narciarskie?

Podobne tematy narty
Wydawać by się mogło, że zakup sprzętu narciarskiego może się odbyć szybko i bez poświęcania dużej ilości czasu na wybór konkretnych modeli akcesoriów potrzebnych dla wykonywania tego sportu. Jednakże wcale tak nie jest.
 
Każdy element pakietu narciarza jest bardzo istotny, a jednym z tych elementów są buty. Warto skorzystać z dobrego miejsca i wiedzy doradców, którzy mają pojęcie o tym, o czym mówią. Dobry sklep z butami narciarskimi to bezpieczeństwo wyboru, który sprawi, że będziemy z przyjemnością zjeżdżać z każdego stoku.

Sklep z butami narciarskimi – co wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli butów godnych uwagi, tym bardziej dokonanie właściwego wyboru może się okazać po prostu trudne. Korzystając z wiedzy obsługi sklepu skifanatic.pl poczujemy się w temacie pewniej i dobierzemy buty, które będą skrojone na miarę naszych stóp.
 
Decydując się na buty dopasowywane na miarę, warto wiedzieć co nieco o procesie, który przeprowadzany jest z każdym klientem, który jest zainteresowany komfortem podczas jazdy na nartach.

 Etapy wspomnianego procesu to:
  1. wywiad z klientem,
  2. analizowanie stopy klienta pod względem budowy,
  3. wybór kilku interesujących modeli,
  4. ostateczny dobór obuwia,wykonanie elementów dodatkowych i ostateczne formowanie butów.
     
Każda praca z tak specjalistycznym obuwiem sprawia, że będziemy się w nich czuć jeszcze lepiej, dlatego inwestycja ta jest zwyczajnie opłacalna. Bardzo istotna jest wiedza i doświadczenie personelu sklepu, który zapewnia nam najwyższą jakość obsługi, co tylko sprawia, że chce się do niego wracać.

Elementy dodatkowe obuwia narciarskiego

Obuwie profesjonalne już samo w sobie spełnia wszystkie wymogi idealnego dopasowania do nogi klienta i do sportu, do którego zostały stworzone. Sklep z butami narciarskimi Skifanatic proponuje jednak pójść swoim klientom o krok dalej i zainstalować w swoim obuwiu specjalne wkładki, które zapewnią im dodatkowy, niespotykany komfort podczas korzystania z zakupionych butów.
 
Tego typu wkładki nazywane są Sidas i dopasowywane są do stopy poprzez wymodelowanie jej kształtu na specjalistycznym odcisku. Po szczegółowej analizie kształtu stopy pobiera się jej odcisk, po czym następuje wygranie wkładek, uformowanie ich i schłodzenie. Późniejsze etapy to już jedynie dopasowywanie powstałych wkładek do wybranego wcześniej obuwia poprzez szlifowanie i dokładne modelowanie, które zapewni użytkownikowi maksymalny komfort.
 
Decydując się na zakup obuwia narciarskiego wykonywanego na wymiar gwarantujemy sobie najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla naszych stóp.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij