https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-09 17:57:08

SRS Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl wygrał z MTS-em Chrzanów

Harcerzyki pokonały zespół z Chrzanowa (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Harcerzyki pokonały zespół z Chrzanowa (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Zespół dowodzony przez Michała Kubisztala udanie powrócił do ligowego grania. Przemyślanie pokonali ekipę z Chrzanowa i nadal liczą się w walce o najwyższe cele.
 
SRS Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl meczem z MTS-em Chrzanów rozpoczął bój o awans do PGNiG Superligi. Gospodarze od pierwszym minut spotkania byli stroną przeważają, chcąc aby przebiegło ono łatwo i przyjemnie. Harcerzyki szybko wypracowali sobie przewagę, która z każdą minutą rosła.
 
Ekipa z Małopolski starała się odpierać ataki oraz odrabiać straty, jednak średnio jej to wychodziło. Przemyślanie mieli jednak jasny cel i konsekwentnie go realizowali. Goście próbowali jeszcze coś zdziałać, ale do przerwy przegrywali aż ośmioma punktami.
 
Po zmianie stron, MTS Chrzanów starał się jak najszybciej odrobić straty, jednak gospodarze nie chcieli na to pozwolić. Harcerzyki w tej części gry skupili się głównie na obronie. To przyniosło oczekiwany skutek, bowiem zespół przyjezdnych ani razu nie zdołał zagrozić podkarpackiej drużynie, która po meczu cieszyła się z wygranej.
 
SRS Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl - MTS Chrzanów 32-28 (20-12)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij