https://www.dikyspray.pl/


2020-02-09 11:02:08

Sparing: Start Pruchnik - Aramix Niebylec 2-0

foto. Radosław Kuśmierz
foto. Radosław Kuśmierz
Ostatnia drużyna w tabeli IV ligi podkarpackiej, czyli MKS Start Pruchnik nie zamierza składać broni i prężnie przygotowywuję się do nadchodzącej rundy. Wczoraj rozegrali sparing z dziewiątą drużyną Klasy O Rzeszów, Aramixem Niebylec. 
 
W ekipie MKS-u Startu Pruchnik doszło w ostatnim czasie do dużych zmian. Z klubem pożegnał się trener Przemysław Lasek, który wprowadził drużynę na piąty szczebel rozgrywkowy w polsce. Do KS Zaczernie przeniósł się Waldemar Znamieńczyków, który był ważną postacią drużyny. Nowymi twarzami w tej rundzie będą Radosław Strączek (ex. Orzeł Przeworsk) i Kacper Benc (ex. Piast Tuczempy). Przed ciężkim zadaniem staje Maciej Mikłasz, który został wybrany szkoleniowcem MKS-u.
 
Drużyna Aramixu Niebylec na mecz przyjechała osłabiona brakiem kilku ważnych ogniw. Mimo to walczyli i nie odstawali na tle wyżej notowanego rywala. Świetną okazję do strzelenia gola miał Dawid Półchłopek, jednak piłka po jego strzale z rzutu karnego powędrowała daleko ponad bramką. 
 
Zawodnicy Startu byli skuteczniejsi w swoich akcjach i przełożyło się to na bramki. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania i w drugiej oglądaliśmy już spokojnieszy obraz gry. 

Start Pruchnik - Aramix Niebylec 2-0

Bramki: Kacper Benc, Dawid Bochnak
 
Aramix Niebylec: Stach - Ł.Telesz, M.Telesz, Rędziniak, Machowski - M.Smalarz, Róg, Musiał, W.Smalarz - Wierzbicki, Półchłopek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-02-09 15:01:56 0 3

Druga korona

lux 2020-02-09 18:22:03 0 2

szkodza ze Znamienczykow nie przyszedl do Orla

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij