https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-09 11:00:44

Damian Łanucha: Mam nadzieję że w rundzie wiosennej będziemy mocniejszym zespołem

Damian Łanucha liczy że Wisłoka wiosną będzie jeszcze mocniejsza (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Damian Łanucha liczy że Wisłoka wiosną będzie jeszcze mocniejsza (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Apklan Resovia pokonała w meczu sparingowym Wisłokę Dębica 1:0, po bramce Bartłomieja Wasiluka. Sprawdźcie, co do powiedzenia po meczu miał pomocnik gości, Damian Łanucha.
 
Jak ocenisz z perspektywy boiska ten sparing?
 
-Był to napewno dla nas bardzo fajny sprawdzian, bo zagraliśmy z bardzo solidnym drugoligowcem. Mogliśmy zobaczyć jakie mamy braki i jak wyglądamy na tle tak mocnego przeciwnika. Wiadomo było że, chwilami Resovia zepchnęła nas do defensywy. Chwilami było ciężko, ale na tle tak mocnego przeciwnika wyglądaliśmy bardzo fajnie. Dlatego myślę że wyciągniemy wnioski i w lidze fajnie to zaowocuje.
 
Pięciu zawodników odeszło, pięciu doszło. Jak Ty jako zawodnik ocenisz te ruchy kadrowe twojego klubu?
 
-Od oceniania są raczej trenerzy, ale myślę że są to wzmonienia. Nie odszedł od nas nikt, kto grał wszystko, tylko odeszli Ci, co trenerzy z nich zrezygnowali. Myślę że nie są to uzupełniania, a wzmocnienia i rywalizacja nam się napewno przyda. Mam nadzieję że w rundzie wiosennej będziemy mocniejszym zespołem niż wcześniej.
 
Na co liczycie w rundzie wiosennej? Czy to za wcześnie jeszcze na to pytanie?
 
-Za wcześnie, nie ma co deklarować, wiadomo w każdym meczu wychodzimy po trzy punkty. Jesteśmy beniaminkiem, znamy swoje miejsce w szeregu. Osiągnęliśmy fajny wynik, jednak nie osiadamy na laurach i będziemy robić wszystko aby ten wynik poprawić. Nie sięgamy jednak daleko, patrzymy to co przed nami. Liczy się pierwszy mecz z Wólczanką, a potem czas pokaże.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij