https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-09 09:28:54

Eurobud JKS Jarosław pewnie pokonał Młyny Stoisław Koszalin

Jarosławianki w końcu się przełamały i pokonały zespół z Koszalina (fot. PGNiG Superliga)
Jarosławianki w końcu się przełamały i pokonały zespół z Koszalina (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczne Vita Telecky'ego mocno liczyły na przełamanie w meczu z zespołem z Koszalina. Gospodynie od początku napierały i po meczu mogły cieszyć się z wygranej.
 
Eurobud JKS Jarosław od początku meczu był stroną przeważającą i szybko wypracował sobie dwubramkową przewagę. Niebiesko-czarne poszły za ciosem i po chwili gospodynie prowadziły z Młynami Stoisław Koszalin czterema oczkami.
 
Zespół z województwa zachodniopomorskiego także starał się atakować. Całkiem nieźle mu to wychodziło, a z czasem jego dystans zmalał do zaledwie punktu. Podkarpacka drużyna jednak pokazała charakter, bowiem grając w osłabieniu, przeczekały okres gobrej gry przyjezdnych.
 
Po zmianie stron, zespół dowodzony przez Vita Telecky'ego kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń, a z czasem zaczęły wrzucać coraz wyższy bieg. Gospodynie grały jak z nut, mimo że w końcówce musiały radzić sobie w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę otrzymała Magdalena Balsam.
 
Eurobud JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 35-28 (17-14)
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Musakova, Kulpa – Turkalo 7, Pietras 9, Żukowska 6, Kozimur 3, Strózik 3, Bancilon 1, Balsam 5, Donets 1, A. Szymborska, Al. Szymborska, Luberecka, Bieńkowska, Rygiel
 
Młyny Stoisław Koszalin: Prudzienica, Filończuk – Andriichuk 5, Rycharska 5, Mazurek 8, Borysławska 1, Volovnyk 2, Smolnih 3, Tomczyk 2, Urbaniak 1, Mączka 1, Nowicka, Jan, Sach.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Ja 2020-02-09 20:26:41 1 0

Kapitalny mecz JKS.Niesamowita malutka Pietras.Trzeba przyznać ze było ciekawe widowisko.Oby tak dalej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij