https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-08 19:57:10

Chrobry Głogów ograł SPR Stal Mielec

Mielczanie tym razem nie dali rady Chrobremu (fot. SPR Stal Mielec)
Mielczanie tym razem nie dali rady Chrobremu (fot. SPR Stal Mielec)
Ekipa Dawida Nilssona liczyła na powtórkę z PGNiG Pucharu Polski. Niestety głogowianie tym razem nie dali się zaskoczyć i to Chrobry mógł cieszyć się z wygranej.
 
Spotkanie dużo lepiej rozpoczął Chrobry Głogów, mimo że to SPR Stal Mielec jako pierwsza wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Przyjezdni nie zamierzali popełniać błędów z poprzedniej wizyty na Podkarpaciu i od początku byli bezbłędni.
 
Mielczanie próbowali dotrzymywać kroku przyjezdnym i całkiem nieźle im to wychodziło, bowiem do przerwy przegrywali tylko trzema punktami. Druga połowa dla miejscowych rozpoczęła się fatalnie i podopieczni Dawida Nilssona na dzień dobry dostali pięć bramek.
 
To jednak nie zraziło gospodarzy, bowiem każdy miał w pamięci ostatnią wizytę głogowian, gdy SPR Stal po wspaniałej walce ostatecznie wygrała. Tym razem było jednak trudniej, a Chrobry grał jak z nut i ostatecznie po meczu mógł cieszyć się z wygranej.
 
SPR Stal Mielec - Chrobry Głogów 24-31 (13-16)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij