http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-02-08 12:51:19

Sparing: Apklan Resovia - Wisłoka Dębica 1-0

Dziś został rozegrany kolejny mecz kontrolny rzeszowskiego drugoligowca. Ekipa Szymona Grabowskiego mierzyła się z beniaminkiem 3 ligi, który jesieną był rewelacją rozgrywek.
 
Apklan Resovia rozegrała dziś sparing z Wisłoką Dębica, która na codzień gra w 3 lidze gr IV. Szymon Grabowski tego dnia nikogo nie testował, zaś w ekipie Dariusza Kantora pojawił się Bartłomiej Makowski. Obrońca jesienią grał właśnie przy Wyspiańskiego 22, gdzie uzbierał 3 mecze ligowe oraz jeden w ramach Totolotek Pucharu Polski.
 
Ten kto przybył na sparing, w pierwszej odsłonie goli nie oglądał. Szybko po zmianie stron, gospodarze postanowili rozgrzać atmosferę i w 55. minucie Bartłomiej Wasiluk otworzył wynik spotkania. Jak się jednak później okazało, było to jedyne trafienie w tym meczu.
 
Apklan Resovia - Wisłoka Dębica 1-0 (0-0)
 
1-0 Bartłomiej Wasiluk (55)
 
Apklan Resovia: Daniel - Mikulec, Zalepa, Kubowicz, Geniec - Feret, Kaliniec, Radulj, Hebel, Przybecki - Świderski oraz Zapytowski, Kantor, Domoń, Persak, Adamski, Wasiluk, Krykun, Twardowski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij