https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-07 20:09:32

Sparing: Resovia II - KS Wiązownica 0-2

Kacper Rop dwukrotnie wpisał się na listę strzelców (fot. Natalia Styś)
Kacper Rop dwukrotnie wpisał się na listę strzelców (fot. Natalia Styś)
Ekipa Valerija Sokolenko rozegrała dziś kolejną grę kontrolną w ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny. Czwartoligowiec bez problemów ograł niżej notowanego rywala.
 
KS Wiązownica w dzisiejszym meczu sparingowym podejmował rezerwy Resovii, które na codzień grają w rzeszowskiej okręgówce. Valerij Sokolenko tego dnia przyglądał się Piotrowi Gnatkowi oraz Arkadiuszowi Staszczakowi, którzy występują w formacji defensywnejj. Spotkanie zakończyło się wygraną czwartoligowca.
 
Kibice zgromadzeni na dzisiejszej grze kontrolnej w pierwszej połowie nie oglądali bramek. Sytuacja zmieniła się chwile po przerwie, gdy do siatki trafił Patryk Róg. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się jeszcze raz, a miało to miejsce na kwadrans przed końcem meczu.
 
Resovia II - KS Wiązownica 0-2 (0-0)
 
0-1 Patryk Róg (47)
0-2 Patryk Róg (75)
 
KS Wiązownica: Gnatek - Gliniak, Sokolenko, Staszczak, Telega, Walków, Karólak, Frankiewicz, A. Gil, K. Buć, Kwiek oraz Słysz, H. Kasia, Szafar, Lorenc, Fedor, Balanda, Róg, K. Rop

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij