2020-02-07 21:45:51

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik 2-2

Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Kraśnik. (fot. Radosław Kuśmierz)
Siarka Tarnobrzeg zremisowała 2-2 ze Stalą Krasnik w kolejnym sparingu. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego stracili zwycięstwo w ostatnich minutach meczu.

Siarka Tarnobrzeg do przerwy prowadziła 1-0 ze Stalą Kraśnik w sparingu rozegranym na stadionie w Staszowie. Autorem jedynej bramki w tej części gry był Kamil Kargulewicz. 19-letni pomocnik "Siarkowców" popisał się pięknym uderzeniem.

Zaraz po zmianie stron podpiecznie Bohdana Bławackiego doprowadzili do wyrówniania. Chwilę później Paweł Mróz ponownie dał prowadzenie Siarce. Ostatecznie piłkarze Grzegorza Opalińskiego nie wygrali tego meczu. W ostatniej akcji spotkania ekipa z Kraśnika doprowadziła do remisu.

Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik 2-2 (1-0)

1-0 Kamil Kargulewicz