https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-07 10:07:45

Maksymilian Hebel i Bartłomiej Wasiluk w ogniu pytań

Resovia TV przepytała Bartłomieja Wasiluka i Maksymilana Hebla o ich odczucia po transferze do Apklan Resovii. Zobaczcie co mówili nowi zawodnicy "Pasiaków".
 
- Jestem Bartłomiej Wasiluk i gram na pozycji środkowego pomocnika. Do transferu skłoniło mnie wiele czynników, czyli ciekawe perspektywy rozwoju, fajna drużyna - rozpoczął Bartłomiej Wasiluk.
 
- Przed przyjściem tutaj, znałem wielu chłopaków, zapytałem się o ich zdanie, a oni wypowiedzieli się w samych superlatywach. Z tego miejsca chciałym pozdrowić Sebe Zalepę, Radka Adamskiego i Adriana Dziubińskiego - mówi nowy nabytek "Pasiaków".
 
- Czego kibice mogą oczekiwać po mojej grze? Oczywiście fajerwerków! Ofensywnej gry, strzelania bramek oraz wielu asyst (śmiech). Tak naprawdę w każdym meczu daje z siebie 110 procent, będę gryzł trawę, czyli to co lubicie najbardziej. Po za tym Rzeszów jest bardzo przyjemny, jest tu bardzo fajny rynek. Jednak najpiękniejszy jest pomnik, o którym nie będę więcej mówił (uśmiech) - mówi Wasiluk.
 
- Do przyjścia do Resovii najbardziej skłonił mnie trener Szymon Grabowski, który parę razy do mnie dzwonił, wymieliśmy kilka zdań i namówił mnie na transfer tutaj - powiedział z kolei, Maksymilian Hebel.
 
- Po wejściu do szatni znałem kilka osób z twarzy, bo graliśmy niedawno mecz między sobą - kontynuuje Hebel.
 
Całość do obejrzenia poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij