http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-01-13 17:22:06

Kamil Kościelny i Maciej Domański na celowniku PGE Stali Mielec

Maciej Domański znajduje się w kręgu zainteresowań PGE Stali Mielec (fot. archiwum)
Maciej Domański znajduje się w kręgu zainteresowań PGE Stali Mielec (fot. archiwum)
Mielczanie już przygotowują się do wiosny, a do nas dochodzą coraz to nowe informacje na temat transferów. Prezes pierwszoligowca postanowił nam trochę pomóc i sam wyjawił kim się interesuje klub z ulicy Solskiego 1.
 
Jacek Orłowski był dzisiaj gościem audycji Pierwszoligowiec, zorganizowanej przez WeszłoFM. Prezes PGE Stali Mielec zdradził w niej, że klub jest zainteresowany sprowadzeniem Kamilem Kościelnym oraz Maciejem Domańskim. Wspomniana dwójka grała ostatnio w Rakowie Częstochowa.
 
Obaj zawodnicy pochodzą z Podkarpacia. Kamil Kościelny jest wychowankiem klubu z ulicy Solskiego 1, zaś Maciej Domański pierwsze kroki stawiał w Stali Rzezów. Aktualnie, władze mielczan monitorują sytuację obu piłkarzy, jednak sternik pierwszoligowca, stwierdził że póki co, klub jest w kontakcie tylko z rzeszowianinem.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

jaktojakto 2020-01-13 18:50:15 0 6

To nie do PGNiG Stalowa Wola?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij