http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-01-13 12:01:19

Wielki powrót do Asseco Resovii stał się faktem!

foto. Asseco Resovia
foto. Asseco Resovia
Asseco Resovia właśnie zakontraktowała przyjmującego Oliega Achrema. Białorusin z polskim paszportem to żywa legenda klubu, z którym święcił ogromne sukcesy. Ostatnio 37-latek grał w Aluronie Virtu Zawiercie, który zdecydował się na rozstanie z zawodnikiem, przed rozpoczęciem obecnego sezonu.
 
Zważając na kryzys jaki przeżywa w obecnym sezonie Asseco Resovia, prezes klubu Krzysztof Ignaczak zdecydował się na wzmocnienie pozycji przyjmującego, na której Piotr Gruszka nie może znaleźć stabilizacji. Receptą na to ma być sprowadzenie 37-letniego przyjmującego Oliega Achrema, którego w Rzeszowie zna każdy kibic siatkówki. To on prowadził "Pasów" do trzech mistrzostw Polski i walczył z nimi w Lidze Mistrzów. 
 
Transfer już wiekowego zawodnika, to mimo wszytko dobra informacja dla kibiców rzeszowskiej drużyny. Taki zawodnik jak Achrem z pewnością zostawi dużo "serducha" na parkiecie i pomoże swoim doświadczeniem w trudnych momentach gry. Przypomnijmy może, że Asseco Resovia obecnie zajmuję 11. miejsce w tabeli, z 16. punktami na koncie. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Pan Zdziś 2020-01-13 22:26:08 4 0

Szrocisko

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij