https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-12 15:50:21

AZS PWSTE Jarosław nie dał rady AZS AGH Oknoplast Kraków

Jarosławianie przegrali z AZS-em AGH Oknoplast Kraków (fot. Claudia Photography)
Jarosławianie przegrali z AZS-em AGH Oknoplast Kraków (fot. Claudia Photography)
Jarosławianie nienajlepiej przywitali się z własną publicznością w nowym roku. Zespół Tomasza Fortuny musiał uznać wyższość akademików z Krakowa.
 
AZS PWSTE Jarosław po zeszłotygodniowej wygranej na wyjeździe, chciał w dobrym stylu przywitać się ze swoimi kibicami. Od początku. spotkanie było jednak wyrównane, choć to AZS AGH Oknoplast Kraków starał się utrzymywać prowadzenie.
 
Gospodarze jednak nie dawali za wygraną, aż w końcu doprowadzili do wyrównania. Końcówka pierwszej kwarty była bardzo emocjonująca. Jarosławianie jednak zachowali zimną głowę i do przerwy prowadzili dwoma punktami.
 
Obraz gry w kolejnych dziesięciu minutach pozostał niezmieniony, a obie drużyny szły cios za cios. Podopieczni Tomasza Fortuny cały czas prowadzili, jednak na chwilę przed końcem drugiej kwarty stracili je. Krakowianie postanowili to wykorzystać i na przerwę schodzili z przewagą pięciu oczek.
 
Przyjezdni dostali wiatru w żagle, jednak beniaminek nie zamierzał się poddawać i dzielnie dotrzymywał kroku ekipie akademików z Krakowa. Wraz z upływającym czasem, przewaga ekipy Wojciecha Bychawskiego cały czas rosła.
 
Akademicy z Jarosławia musieli wziąć się w garść jeśli chcieli myślec o korzystnym wyniku. Niestety wyszło całkowicie inaczej i to AZS AGH Oknoplast Kraków dyktował, nie dając dojść do słowa miejscowym. Beniaminek nie miał nic do powiedzenia i ostatecznie wysoko przegrał.
 
AZS PWSTE Jarosław - AZS AGH Oknoplast Kraków 63-98 (21-19, 17-24, 20-26, 5-29)
 
AZS PWSTE Jarosław: Fortuna 0, Krawiec 4, Bednarski 0, Gumiński 2, Suliba 0, Mikołajka 9, Majka 8, Buszta 0, Argasiński 9, Strzępek 16, Reichert 5, Bielecki 10
 
AZS AGH Oknoplast Kraków: Nowak 2, Zych 7, Bożenko 23, Medes 7, Czyż 4, Mamcarczyk 17, Pieniążek 0, Deja 15, Jakubek, Wójciak 12, Dyrda 7, Jewuła 3
 
Sędziował: Dominik Hałka, Grzegorz Sowa
 
Komisarz: Tadeusz Pszczoła

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

wzx 2020-01-14 04:58:10 0 0

Mam pytanie do redakcji - czy w Jarosławiu piłkarki ręczne nie istnieją ?
Jakbyście zapomnieli występują w ekstralidze i jako beniaminek spisują się nad wyraz dobrze - jako jedyne urwały punkt liderowi rozgrywek Perle Lublin a mecz musiały rozstrzygnąc karne.(3 - 4)
Przy czym przed meczem w Jarosławiu to lublinianki były w znacznie lepszej sytuacji gdyż wcześniejszy mecz rozgrywały w piątek z zajmującym ostatnie miejsce Ruchem więc po pierwsze był to dla nich spacerek a po drugie miały dwa dni wypoczynku więcej od jarosławianek które w niedzielę rozgrywały mecz z zawsze groźnym (dla każdej drużyny ) Startem Elbląg - a więc praktycznie czas między niedzielnym meczem w Elblągu a środowym w Jarosławiu spędziły w podróży - i gdzie tu mówic o jakimkolwiek wypoczynku przed tak ciężkim meczem.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij