https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-01-14 13:26:46

Paweł Wolski zagra w Siarce Tarnobrzeg?

Paweł Wolski (trzeci od prawej) może wiosną zagrać w Siarce (fot. Radosław Kuśmierz)
Paweł Wolski (trzeci od prawej) może wiosną zagrać w Siarce (fot. Radosław Kuśmierz)
Urodzony w Kozienicach pomocnik, znajduje się w kręgu zainteresowań trzecioligowca, który chce wiosną walczyć o awans. Zawodnik ostatnio grał w Chełmiance.
 
Chełmianka Chełm ma spore problemy, jednak rywale są bezlitośni i na tym korzystają. Jak udało nam się dowiedzieć, w kręgu zainteresowań Siarki Tarnobrzeg znalazł się Paweł Wolski. Pomocnik w rundzie jesiennej był podstawowym piłkarzem biało-zielonych.
 
Zawodnik jest bratem Rafała Wolskiego, który na codzień występuje w Lechii Gdąńsk. 26-latek ma za sobą dobrą rundę, w której rozegrał siedemnaście spotkań trzeciej lidze i raz wpisał się na listę strzelców. Pomocnik w przeszłości grał także w Legionovii Legionowo, Radomiaku Radom, Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Ursusie Warszawa.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem