https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-14 15:13:00

Motor Lublin rozpoczął treningi. Transfery jeszcze w tym tygodniu

Podobne tematy Motor Lublin 3 liga gr. IV
Motor Lublin już trenuje przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin już trenuje przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin rozpoczął treningi przed rundą wiosenną. Byli nowi gracze, kolejni dojdą w tym tygodniu.
 
Motor Lublin już trenuje i przygotowuje się do rundy rewanżowej w 3 lidze gr. IV. Do ekipy prowadzonej przez Mirosława Hajdo dołączyło już pięciu graczy. Są to Krzysztof Ropski, Rafał Król, Maciej Kraśniewski oraz Jakub Buczek. W dniu dzisiejszym treninig rozpocznie Krystian Kalinowski.
 
Natomiast na wiosnę w ekipie "Żółto-biało-niebieskich" nie zobaczymy już Grzegorza Bonina, Tomasza Brzyskiego, Rafała Kruczkowskiego, Krystiana Krupy i Szymona Kamińskiego. Również PGE Stal Mielec skróciła wypożyczenie Rafała Strączka i jego również nie zobaczymy w barwach Motoru.
 
- Na pewno nie chcemy ściągać zawodników już w trakcie trwania okresu przygotowawczego. Chcemy wszystko dopiąć do końca tego tygodnia, czyli pozyskać piłkarzy, którymi jesteśmy zainteresowani - mówi Mirosław Hajdo, cytowany przez Kurier Lubelski.
 
W okresie przygotowawczym ekipa z Lublina rozegra dziewięć meczów sparingowych. Aż w trzech z nich będą to kluby z drugiej ligi.
 
- Zawsze chcieliśmy grać z jak najmocniejszymi zespołami. Nic się tutaj nie zmienia. Natomiast nie zawsze była szansa zagrać z takimi rywalami, ponieważ często zespoły te miały już poumawiane sparingi - tłumaczy Hajdo w tej samej rozmowie.
 
Motor Lublin aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Jednak piłkarze "Motorowców" mają tyle samo punktów co pierwsza Korona II Kielce.
 
- Zrobimy wszystko, żeby uciekać rywalom. Czy wiosną będziemy grać lepiej, to zobaczymy. Natomiast zawsze do tego dążymy i taki mamy cel przed kolejną rundą. Na koniec sezonu chcemy zajmować pierwsze miejsce w tabeli – kończy Mirosław Hajdo.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

SSW 2020-01-14 20:29:47 4 0

Tym razem Motor nie do zatrzymania

Jako 2020-01-14 20:47:12 4 0

Pierwszy raz od 4 lat odpowiednie i rozsądne transfery. Jeszcze obrońca i będzie git. Dajcie szansę Buczkowi, aby nie powtórzyć błędu z Kłosem

~anonim 2020-01-15 12:49:20 1 2

Może na 3 miejsce wystarczy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij