https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-14 15:40:13

Apklan Resovia rozpoczęła obóz przygotowawczy w Sanoku

Apklan Resovia jest już na obozie przygotowawczym w Sanoku. (fot. Resovia)
Apklan Resovia jest już na obozie przygotowawczym w Sanoku. (fot. Resovia)
Apklan Resovia udała się na obóz przygotowawczy na obiektach WIKI Sanok – rodzinne centrum sportu i rekreacji. Szymon Grabowski zabrał 23 zawodników.
 
Apklan Resovia rozpoczeła obóz przygotowawczy na obiektach WIKI Sanok. Na obóz Szymon Grabowski postanowił zabrać 23 graczy. Są to trzej bramkarze Wojciech Daniel, Marcel Zapytowski i Bartosz Siryk.
 
Ośmiu obroców, czyli Konrad Domoń, Sebastian Zalepa, Dawid Kubowicz, Rafał Mikulec, Mateusz Kantor, Radosław Adamski, Jakub Persak, Mateusz Geniec. Ośmiu pomocników Szymon Kaliniec, Krzysztof Gancarczyk, Kamil Radulj, Grzegorz Płatek, Szymon Hajduk,  Maciej Grabowski, Jakub Kurek, Serhij Krykun oraz czterech napastników Daniel Świderski, Adrian Dziubiński, Karol Twardowski i Szymon Feret.
 
- Obóz będzie trwał do soboty 18 stycznia, a po jego zakończeniu Pasiaki udadzą się do Mielca na sparing z Puszczą Niepołomice. W trakcie trwania obozu każdego dnia będą odbywały się trzy jednostki treningowe, a wieczorem seanse saunowe. Na czwartek zaplanowane jest wejście na jeden z bieszczadzkich szczytów, z kolei na piątek kompleksowa odnowa biologiczna - czytamy na oficjalnej stronie "Pasiaków".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij