2019-11-09 14:42:04

Ekoball Stal Sanok ograł przed własną publicznością Izolator Boguchwala

Sanoczanie pewnie ograli Izolację (fot. Radosław Kuśmierz)
W sobotnie popołudnie Ekoball Stal Sanok gościł na swoim stadionie na Wierchach drużynę Izolatora Boguchwała. W pierwszych dziesięciu minutach spotkania kibice zobaczyli aż trzy bramki, a w ostatecznym rozrachunku lepsza okazała się drużyna gospodarzy.

Oba zespoły przed tym meczem w tabeli dzielił zaledwie punkt, natomiast nastroje w jakich piłkarze Ekoballu Stali Sanok przystępowali do tego spotkania były zgoła odmienne, bowiem miejscowi w poprzedniej kolejce wywiózł komplet punktów z Wiśniowej wygrywając tam 2-0. Izolator Boguchwała zaś przegrał przed własną publicznością z KS Wiązownica aż 0-5.

Spotkanie lepiej zaczęło się dla gospodarzy, którzy już w drugiej minucie stanęli przed szansą do objęcia prowadzenia kiedy w polu karnym faulował bramkarz Izolatora Boguchwała Michał Szularz. Rzut karny pewnym strzałem na bramkę zamienił Sebastian Sobolak.

Izolacja nie pozostała dłużna i już dwie minuty później był remis. Fantastycznym strzałem w samo okienko popisał się Kacper Penar. Długo nie trzeba było czekać na kolejne bramki bo już cztery minuty później niefrasobliwość obrony Izolatora Boguchwała wykorzystal Karol Adamiak i było 2-1.

Kwadrans później oko w oko z Piotrem Krzanowskim stanął Kacper Rączka. Napastnik Izolatora w sytuacji sam na sam uderzył prosto w bramkarza. W 27. minucie spotkania goście dopuścili się straty w środku pola co poskutkowało stratą trzeciej bramki. Sytuację sam na sam wykorzystał Damian Niemczyk. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni na Wierchach obejrzeli już tylko jedną bramkę, kontratak na czwartą bramkę zamienił Sebastian Sobolak. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie.

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Ząbkiewicz, Adamiak, Niemczyk, Sobolak, Sieradzki, Adamiak, Lorenc, Baran, Lusiusz, Tabisz

Izolator Boguchwała: Szularz - Wilk, Bogacz, Gajdek, Worosz- Dec, Ciemierkiewicz, Penar, Daniel, Pikiel - Rączka