http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-08 21:11:07

KS Developres SkyRes Rzeszów zmiażdżył siatkarki Wisły Warszawa!

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów bez większych problemów pokonały Wisłę Warszawa 3:0, mecz z konieczności odbył się w Rzeszowie, ze względu na problemy z halą drużyny gości. 
 
Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania była drużyna Developresu SkyRes Rzeszów, która w tym sezonie jest niepokonana i mierzy bardzo wysoko. Zawodniczki Wisły Warszawa, jak dotychczas zdołały wygrać zaledwie jednego seta w czterech spotkaniach i początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych.
 
W pierwszym secie mieliśmy najpierw okres wyrównanej gry, jednak z każdą kolejną piłką Rzeszowianki zaznaczały swoją przewagę. Warto pochwalić podopieczne Agnieszki Rabki, które przez dłuższy okres czasu dzielnie walczyły z dużo mocniejszym rywalem. Sił zabrakło na końcówkę, gdzie kontrolę przejęły Rysice, które pewnie wygrały 25:20. 
 
Początek drugiej partii był wyrównany, błędy popełniały gospodynie, a skuteczne były Warszawianki. Jednak od stanu 8:6 grały już tylko podopieczne Stephana Antigi, które raz po raz punktowały rywalki i uciekały na coraz większą przewagę. Ostatecznie nawałnica siatkarek Developresu pozwoliła im wygrać 25:15. 
 
Od prowadzenia rozpoczęły decydujące starcie siatkarki z Rzeszowa, które nie czekając od razu narzuciły przeciwnikowi swój styl gry, którego nie był w stanie odeprzeć. Świetnie w ataku spisywała się Alii Frantti, która była w tym meczu nie do zatrzymania. Ostatecznie ten set zakończył się wynikiem 25:14. 
 
Wygrana w tym meczu pozwoliła Rysicom zostać samodzielnym liderem tabeli, bowiem Chemik Police stracił punkt w Bydgoszczy, wygrywając 3:2.
 

KS Developres SkyRes Rzeszów 3-0 Wisła Warszawa 

 

(25:20, 25:15, 25:14)

 

MVP: Ali Frantti 

KS Developres SkyRes Rzeszów: Frantti (18), Poańska (10), Witkowska (4), Mlejnkova (12), Valentin – Anderson (3), Zaroślińska – Król (5), Krzos (libero) oraz Grabka (1), Hawryła (2), Kaczmar (4), Gałucha (7) i Przybyła (libero)

Wisła Warszawa: Marcyniuk (4), Mikołajewska (10), Szymańska (3), Połeć (2), Olczyk (2), Lipska (12), Adamek (libero) oraz Banasiak

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij