https://www.dikyspray.pl/


2019-11-08 13:11:19

3 liga gr.IV: Podkarpacki hit w Tarnobrzegu, Siarka zagra z Wólczanka Wólką Pełkińską [Zapowiedź 16. kolejki]

foto. Radosław Kuśmierz
foto. Radosław Kuśmierz
Juz jutro startuje 16. kolejka piłkarskiej 3 ligi gr.IV, a w niej starcie dwóch ekip z Podkarpacia. Siarka Tarnobrzeg zagra u siebie z Wólczanką Wólką Pełkińską. Lider Hutnik Kraków spróbuje odeprzeć atak Avii Świdnik.  
 
W starciu Siarki Tarnobrzeg z Wólczanką Wólką Pełkińską, faworyta ciężko wskazać. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego po znakomitym początku sezonu, ostatnio obniżyli loty i spadli w ligowej tabeli. Zawodnicy Marcina Wołowca zaś są niepokonani od 8 spotkań i ani myślą przerywać tej passy. Obie ekipy w tabeli dzieli 4 miejsca, jednak różnica punktowa wynosi zaledwie „jedno oczko”. Widać, że liga jest wyrównana i każdy punkt się liczy. Ewentualne zwycięstwo gości mogłoby im pozwolić nawet na objęcie prowadzenia w ligowej tabeli, więc mają o co grać. Gospodarze zaś będą chcieli zmazać plamę po ostatnim „popisie” w spotkaniu z Podhalem Nowy Targ, przegranym 1:5. Według nas padnie w tym starciu remis.
 
TYP PODKARPACIELIVE X
Świeżo upieczony lider tabeli Hutnik Kraków, nie będzie chciał łatwo oddać panowania w lidze i w starciu z Avią Świdnik, drużyna z Małopolski będzie celować w 3 punkty. Goście ze Świdnika po pokonaniu Korony II Kielce, chcieliby pójść za ciosem i odprawić z kwitkiem kolejnego potentata. Typ w tym meczu to wygrana Hutnika Kraków.

TYP PODKARPACIELIVE 1
 
Zawodnicy Podlasia Biała Podlaska sprawili bardzo miłą niespodziankę swoim kibicom w ostatniej kolejce, remisując z Texom Sokołem Sieniawa. Teraz przed nimi starcie z Wisłą Puławy, która swoją grą nie zachwyca i zanotowała 3 porażki z rzędu. Nasz typ na to spotkanie to X2.
 
TYP PODKARPACIELIVE X2
 
Korona II Kielce straciła w ostatniej kolejce prowadzenie w ligowej tabeli i teraz musi gonić Hutnika. Zadanie, jednak nie będzie należało do łatwych, gdyż naprzeciw stanie Podhale Nowy Targ, które w ostatniej kolejce rozstrzelało Siarkę Tarnobrzeg 5:1. My tutaj stawiamy na remis.

TYP PODKARPACIELIVE X
 
Zwycięska seria Wisłoki Dębica została przerwana w spotkaniu z Motorem Lublin, jednak w Dębicy ani myślą zwieszać głów i walczą o kolejne punkty. Przed podopiecznymi Dariusza Kantora starcie u siebie z Orlętami Radzyń Podlaski, którzy cele na ten sezon mają odmienne w stosunku do Wisłoki. Według nas wygrają gospodarze
 
TYP PODKARPACIELIVE 1
 
Do ciekawego starcia dojdzie w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie KSZO zagra z Motorem Lublin. Zawodnicy Sławomira Majaka faworytem nie będą, jednak stać ich w tym meczu na zrobienie niespodzianki Motorowi. Nasz typ to 1X.

TYP PODKARPACIELIVE 1X
 
Rewelacja początku sezonu Stal Kraśnik, nieco obniżyła swoje loty w ostatnich spotkaniach i już nie wygląda to tak dobrze. Okazję do przełamania piłkarze Jarosława Pacholarza będą mieć w niedzielne popołudnie w pojedynku z Hetmanem Zamość, który ostatnio bramek nie traci, ale też nie strzela. My stawiamy tutaj X2.
 
TYP PODKARPACIELIVE X2
 
W Chełmie dojdzie do walki dwóch ekip walczących o utrzymanie, Chełmianka, która urwała punkt przed tygodniem Hetmanowi Zamość zmierzy się z beniaminkiem Jutrzenką Giebułtów. Obie drużyny dużo bramek nie strzelają, więc możemy mieć wyrównany mecz. Stawiamy tutaj remis.
 
TYP PODKARPACIELIVE X
 
Kolejkę zakończy spotkanie Texom Sokoła Sieniawy z borykającą się z problemami SKS Wisłą Sandomierz. Gospodarze nie mogą wygrać od 4 meczy, a w starciu z Wisłą będzie do tego dogodna okazja. O tym, kto zwycięży przekonamy się w niedzielę o 14 w Sieniawie. Według nas wygra Texom Sokół.

TYP PODKARPACIELIVE 1 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-11-08 19:03:18 5 0

Hutnik 1. KSZO X Chełmianka 1x Siarka X Podlasie 1 Wisłoka 1

~anonim 2019-11-08 15:41:09 0 3

Bardzo ciężka kolejka do typowania gdzie wyniki będą się kształtować o ....psi pazur.
Hutnik nie zrobi kompletu do końca rundy pytanie czy seria się skończy już teraz. 1 do 1 lub 1 do 0 gospodarze
KSZO Motor 1 do 2 dobra płyta i stadion powrót Brzytwy i Swedrowskiego i szansa że lider zgubi punkty w 2 z 3 kolejek do zimy. Motor musi i wygra
Chełmianka Jutrzenka 3 do 2 jak nie teraz to kiedy
Siarka Wólczanka 2 do 0. Jak Siarka nie wygra zacznie się trzęsie.
Podlasie Puławy 1 do 3 nowa miotła nowe 3 pkt
Sokół Sandomierz 0 do 0 nuda
Kraśnik Hetman 2 do 2

~anonim 2019-11-08 19:03:18 5 0

Hutnik 1. KSZO X Chełmianka 1x Siarka X Podlasie 1 Wisłoka 1

Rzeszów 2019-11-08 20:39:33 1 2

Hutnik zmierza do drugiej ligi

~anonim 2019-11-09 01:47:02 1 2

Huntik niech idzie do 2 ligi będzie spokój z zadymami

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij