https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-06 22:26:15

Rawlplug Sokół Łańcut uległ GKS-owi Tychy

Łańcucianie nie dali rady GKS-owi Tychy (fot. archiwum)
Łańcucianie nie dali rady GKS-owi Tychy (fot. archiwum)
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego doznali pierwszej porażki w sezonie. Łańcucianie nie dali rady walczącemu o awans zespołówi z Tych. O porażce zadecydowała ostatnia kwarta.
Rawlplug Sokół Łańcut w meczu z GKS-em Tychy chciał potrzymać zwycięską serię, ale jak się z czasem okazało, łafwo nie było. Zespół dowodzony przez Tomasza Jagiełkę szybko zdobył przewagę, jednak gospodarze w obecnym sezonie często na początku gubili koncentrację.
 
Niestety jednak tyszanie nie dali się dogonić, choć zespół z Łańcuta dzielnie zmniejszał dystans, lecz przyjezdni po chwili odpowiadali. Po krótkiej przerwie Sokół chciał jak najszybciej doprowadzić do wyrównania i w pewnym momencie strata wynosiła zaledwie dwa oczka.
 
Zaczęło się robić niebezpiecznie, a GKS już nie miał takiej swobody i musiał być mocno skoncentrowany. Miejscowi zaś nie byli łatwym rywalem, choć w końcówce drugiej kwarty brakło sił. To postanowili wykorzystać tyszanie i na przerwę schodzili z sześciopunktową przewagą. 
 
Po zmianie stron obraz gry był identyczny, a mecz cały czas był na styku i wynik wciąż był sprawą otwartą. Goście starali się wypracowywać solidną przewagę, którą po chwili trwonili, jednak nadal kontowali przebieg wydarzeń na parkiecie.
 
Ostatnia kwarta nie potoczyła się najlepiej dla Sokoła, choć przez prawie pięć minut łańcucianie dzielnie się trzymali. Niestety zespół z Tych włączył piąty bieg i całkowice zdominował gospodarzy, nie dając im żadnych szans na wygraną
 
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 89-103 (21-25, 20-22, 31-27, 17-29)
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Inglot, Zaguła 0, Kulikowski 8, Karolak 10, Wieloch 16, Pawlak 13, Szymański 3, Klima 14, Konopatzki 16, Noga, Ciechociński 5, Czerwonka 4
 
GKS Tychy: Woroniecki 11, Szymczak, Karpacz 12, Jankowski 28, Zmarlak, Wrona 9, Zawadzki 0, Kulon 4, Piotrowski 2, Kędel 14, Majka 23, Ziaja 0
 
Sędziowali: Jacek Litawa, Michał Pietrakiewicz, Mateusz Kryśko
 
Komisarz: Czesław Kaim

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij