http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-06 15:16:48

Mariusz Pawlak nowym trenerem Wisły Puławy

Puławski zespół poprowadzi mocne nazwisko jak na trzecią ligę (fot. Wisła Puławy)
Puławski zespół poprowadzi mocne nazwisko jak na trzecią ligę (fot. Wisła Puławy)
Biało-niebiescy nie tak wyobrażali sobie obecny sezon. Puławski klub miał walczyć o awans, jednak póki co okupują dolne rejony tabeli. Wobec czego Wisła zatrudniła nowego trenera.
Mariusz Pawlak został w dniu dzisiejszym zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec trzecioligowej Wisły Puławy. Można powiedzieć, że to hit tego okienka, bowiem 47-latek ostatnio był szkoleniowcem Olimpii Grudziądz, z którą w minionym sezonie wywalczył awans do Fortuna 1 ligi.
 
Nowy trener puławian urodził się w Gdańsku, a karierę szkoleniową rozpoczął w 2011 roku, gdy objął zespół Znicza Pruszków. Kolejnym epizodem była praca w Chojniczance Chojnice, w której spędził aż cztery lata.
 
47-latek ponadto prowadził także Gryfa Wejherowo oraz GKS Bełchatów. Nowy opiekun Wisły będzie miał okazję zadebiutować w meczu przeciwko Podlasiu Biała Podlaska, który odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 14.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij