https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-06 13:11:23

Przed Asseco Resovią "mecz o 6 punktów"!

foto. Asseco Resovia
foto. Asseco Resovia
Już dzisiaj wieczorem w hali Podpromie siatkarze Asseco Resovii stoczą pojedynek z BKS Visłą Bydgoscz, czyli drużyną, która również nie wygrała jeszcze spotkania. Po trzech porażkach z rzędu czas się w końcu przełamać i zacząć ratować ten sezon!
O tym, że w Asseco Resovii jest teraz gorąco i raczej ciężko o huraoptymizm to wiedzą wszyscy. Początek sezonu to istny koszmar dla siatkarzy Piotra Gruszki, trzy porażki w trzech meczach, gra gorzej niż słaba i nie wiele zalążków na jej poprawę. O ile w meczu z GKS-em Katowice, jakieś pojedyncze akcje mogliśmy wychwycić i pochwalić za nie rzeszowian, tak w ostatnich dwóch spotkaniach jest to degrengolada na boisku w wykonaniu pasów.
 
 
Szansa na przełamanie jest duża, ale trzeba ją też umiejętnie wykorzystać, przeciwnik również ma swoje problemy i dorobkiem punktowym nie zachwyca. Pierwsza dwa spotkania w wykonaniu BKS Visły Bydgoszcz przebiegały pod dyktando przeciwników, jednak w starciach z takimi markami, jak Jastrzębski Węgiel czy Projekt Warszawa, podopieczni Przemysława Michalczyka faworytami nie byli. Lekką poprawę humorów dla kibiców Visły, dało starcie w ostatniej kolejce z Cerradem Czarnymi Radom przegrane 3:2, w którym było widać już na boisku walkę o każdy punkt, a do końcowego sukcesu zabrakło niewiele.
 
W Bydgoszczy mamy sporo "starych znajomych", trenerem drużyny jest były Resoviak Przemysław Michalczyk, a jego asystentem Marcin Ogonowski, kiedyś pomocnik Andrzeja Kowala. Na parkiecie będziemy mogli zobaczyć wychowanka Aseeco Jakuba Peszko, który święcił triumfy w młodzieżowych drużynach Resovii.
 
 
Wygrana w tym meczu, oprócz oczywiście zdobyczy punktowej, może oznaczać także ulgę i pokonanie pewnej "blokady", o której mówi się w przypadku siatkarzy Piotra Gruszki. Miejmy nadzieję, że wierni swojej drużynie kibice Aseeco Resovii, zostaną w końcu nagrodzeni i zobaczą pewną wygraną swoich pupili. Początek o 20:30 w hali Podpromie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-11-06 20:46:02 2 0

Mam pytanie do siatkarskich kolegów kibiców. Żeby iść na siate trzeba wyrobić jakąś kartę kibica czy normalnie idę sobie przed meczem i kupuję bilet w kasie? Bez dodatkowych formalności?

~anonim 2019-11-06 20:47:02 2 0

I oczywiście #WszyscyJestesmyResovią!
Życzę przełamania i zwycięstw ;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij