https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-31 08:54:00

Maciej Urbańczyk, piłkarz PGE Stali Mielec: "Pracowaliśmy w defensywie i udało się utrzymać fajny wynik"

Maciej Urbańczyk był zadowolony ze zwycięstwa z Pogonią Szczecin. (fot. Stal TV)
Maciej Urbańczyk był zadowolony ze zwycięstwa z Pogonią Szczecin. (fot. Stal TV)
PGE Stal Mielec wyeliminowała Pogoń Szczecin z Totolotek Pucharu Polski. Piłkarze Dariusza Marca wygrali 2-0. Zobaczcie co po meczu powiedział Maciej Urbańczyk.
 
- Jesteśmy zadowoleni z wyniku, bo przyjechała do nas drużyna z wysokiej półki, grająca ciekawy futbol i jest wysoko w tabeli Ekstraklasy. Tym bardziej się cieszymy, że udało się wygrać 2-0. Myślę, że pierwsza połowa była wyrównana, mieliśmy nawet więcej sytuacji stuprocentowych. W drugiej połowie udało nam się zdobyć drugą bramkę i automatycznie się cofnęliśmy. Pogoń miała przewagę w posiadaniu piłki, ale my skutecznie się broniliśmy. Jestem dumny z drużyny, że utrzymaliśmy to prowadzenie. W drugiej połowie mieliśmy ciężkie momenty, ale wytrzymaliśmy to. Pracowaliśmy w defensywie i udało się utrzymać fajny wynik - powiedział Maciej Urabńczyk po meczu PGE Stali Mielec z Pogonią Szczecin.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij