https://www.dikyspray.pl/


2019-10-31 09:41:23

Dariusz Marzec: "Oddałbym ten mecz za którykolwiek z poprzednich, bo liga jest najważniejsza"

Dariusz Marzec oddałby zwycięstwo nad Pogonią Szczecin za wygrane w Fortuna 1 lidze. (fot. Stal TV)
Dariusz Marzec oddałby zwycięstwo nad Pogonią Szczecin za wygrane w Fortuna 1 lidze. (fot. Stal TV)
Dariusz Marzec wciąż rozmyśla o dwóch ostatnich porażkach w Fortuna 1 lidze. Szkoleniowiec PGE Stali Mielec nie za bardzo cieszył się ze zwycięstwa nad Pogonią Szczecin. Zobaczcie co powiedział trener Stali po meczu Totolotek Pucharu Polski.
 
- Jak mecz wyglądał wszyscy wiedzieliśmy. Natomiast ja jeszcze nie mogę dojść do siebie, bo boli mnie głowa dlaczego przegraliśmy dwa ostatnie spotkania. Oddałbym ten mecz za którykolwiek z poprzednich, bo liga dla nas jest najważniejsza. W meczu z Pogonią chłopaki pokazali, że umieją grać w piłkę. Mam nadzieję, ponieważ padły takie słowa w szatni, że od tego meczu idziemy w górę. Liczę, że chłopaki dotrzymają słowa, bo te słowa padły przed starciem z Pogonią. Dziękuję wszystkim za dzisiejszą postawę i czekam na dotrzymanie słowa - powiedział Dariusz Marzec po meczu PGE Stali Mielec w Totolotek Pucharze Polski.

- Widzimy, że to dwa różne zespoły porównując ostatnie mecze, a ten mecz. Tutaj było zaangażowanie, determinacja, walka na każdym metrze boiska. Tego nie możemy powiedzieć o tym co było. Ja chcę o tym jak najszybciej zapomnieć i nie wracać do tego. I tak jak mówię oczekuję, że to co chłopcy zadeklarowali sami, powtarzam sami przed meczem, że to się spełni i do końca roku pokażą taką postawę jakiej chcemy. Jakiej Państwo chcecie i jakiej ja chcę - zakończył opiekun mieleckiej Stali po wygranej nad Pogonią Szczecin.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij