https://www.dikyspray.pl/


2019-10-21 10:30:25

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko ograł Unię Nowa Sarzyna [Podsumowanie 12. kolejki]

Sokół Nisko pokonał Unię Nowa Sarzyna i nadal jest liderem (fot. Radosław Kuśmierz)
Sokół Nisko pokonał Unię Nowa Sarzyna i nadal jest liderem (fot. Radosław Kuśmierz)
Sokoły z Niska oraz Kamienia idą łeb w łeb na szczeblu stalowowolskiej okręgówki. Srogie lanie od Ździar dostał beniaminek z Jelnej. Rezerwy Siarki zremisowały w Sokolnikach.
 
 
Sokół Kamień pokonał ŁKS Łowisko, choć to drużyna gości jako pierwsza wyszła na prowadzenie, bowiem już w 1. minucie do siatki trafił Łukasz Kobylarz. To wyraźnie podrażniło podopiecznych Marka Kusiaka, którzy ruszyli do odrabiania strat. Wyrównanie padło 22. minucie za sprawą Grzegorza Woźniaka. Ten sam zawodnik jeszcze raz trafił do siatki, a miało to miejsce w 67. minucie.
 
Sokół Sokolniki ugrał punkt z rezerwami Siarki Tarnobrzeg. Drużyna dowodzona przez Dariusza Dulana prowadzenie wyszła w 25. minucie, a z gola cieszył się Kamil Kargulewicz. Radość przyjezdnych trwała dziesięć minut, bowiem po tym czasie wynik spotkania ustalił Marcin Chmiel.
 
Starcie LKS-u Brzyska Wola z Olimpią Pysznica zakończyło się bezbramkowym remisem.
 
PUKS Francesco Jelna jako jedyny w aktualnym sezonie nie zaznał smaku zwycięstwa. Beniaminek w sobotnim meczu wysoko przegrał z LZS-em Ździary. Dwukrotnie do siatki trafiali Wojciech Sobiło oraz Piotr Wojtas, a ponadto do siatki trafiali Juliusz Cupak i Adrian Cichoń.
 
Sokół Nisko pokonał Unię Nowa Sarzyna i wciąż jest liderem stalowowolskiej okręgówki. Niżanie na prowadzenie wyszli w 60. minucie, a do siatki trafił Patryk Wąs. Goście nie zamierzali się jednak poddawać i w 77. minucie do wyrównania doprowadził Wojciech Ulawski. Ostatnie słowo należało jednak do spadkowicza z czwartej ligi, a wynik spotkania w samej końcówce ustali niezawodny Wojciech Tyczyński.
 
 
1-0 Patryk Wąs (60)
1-1 Wojciech Ulawski (77)
2-1 Wojciech Tyczyński (90)
 

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

1919 2019-10-21 11:08:37 4 0

Brawo Tyka! Trener liczy na Ciebie jako jedyny ciągniesz grę tak trzymaj

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij