https://www.dikyspray.pl/


2019-10-21 09:54:00

AZS PWSTE Jarosław pokonał Basket Hills Bielsko-Biała

Jarosławianie wygrali pierwszy mecz na szczeblu centralnym (fot. Artur Gawle)
Jarosławianie wygrali pierwszy mecz na szczeblu centralnym (fot. Artur Gawle)
Podopieczni Tomasz Fortuny pokonali drużynę z Bielska-Białej i odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze. Jarosławianie na swoim koncie mają pięć punktów.
 
AZS PWSTE Jarosław do meczu z Basket Hills Bielsko-Biała przystępował z chęcią wygrania pierwszego meczu na szczeblu centralnym i od początku lepiej prezentował się na parkiecie. Gospodarze szybko uzyskali dziesięciopunktową przewagę, którą sukcesywnie powiększali.
 
Beniaminek w drugiej kwarciej nie miał już aż tak dużej siły rażenia, a do głosu zaczął dochodzić zespół z Bielska-Białej. Zespół Grzgorza Błotko odrobił znaczącą przewagę i na przerwę schodził już tylko z czteropunktową stratą do gospodarzy.
 
Po zmianie stron to nadal bielszczanie dominowali i po ponad dwóch minutach gry prowadzili już sześcioma punktami. Podopieczni Tomasza Fortuny nie zamierzali się jednak poddawać i ruszyli do odrabiania strat. 
 
Gospodarze w ostatnich minutach trzeciej kwarty mocniej przycisnęli i to zespół z Jarosławia w lepszych humorach oczekiwał na ostatnią część gry. Beniaminek wziął się w garść i w czwartej kwarcie rozstrzygnał sprawę zwycięstwa na swoją korzyść.
 
AZS PWSTE Jarosław - Basket Hills Bielsko-Biała 73-63 (28-17, 10-17, 15-18, 20-11)
 
AZS PWSTE Jarosław: Kuśmierz 3, Fortuna 9, Krawiec 11, Gumiński 22, Suliba, Mikołajko 10, Koper, Buszta 6, Argasiński 5, Strzępek 0, Reichert 2, Bielecki 5
 
Basket Hills Bielsko-Biała: Garus 0, Błotko 2, Marcol 6, Szybowicz 10, Wojdyła, Adamus 4, Garita 5, Wieczorek 4, Kania, Kozaczka 19, Goryl 0, Cichoń 13
 
Sędziowali: Miłosz Tracz, Mateusz Foltyn
 
Komisarz: Jakub Kotulski
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij