http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-21 11:15:20

Klasa O Rzeszów: Sawa Sonina przegrała z Błękitem Żołynia [Podsumowanie 13. kolejki]

Sawa Sonina (czerwony stroje) poległa w Żołyni (fot. Adrianna Popkiewicz)
Sawa Sonina (czerwony stroje) poległa w Żołyni (fot. Adrianna Popkiewicz)
Drugi garnitur Pasiaków nie miał litości dla beniaminka, wbijając mu aż osiem goli. Trwa niemoc rezerw Stali, które od czterech spotkań nie wygrały. Przewaga Sawy nad resztą stawki topnieje.
 
 
Sokół Sokółów Małopolski pewnie pokonał KS Zaczernie. Wynik spotkania otworzył w 9. minucie Grzegorz Płonka. Radość miejscowych trwała siedem minut, bowiem po tym czasie do siatki trafił Hubert Put. Kolejne gole padły dopiero po przerwie i były autorstwa tylko Sokoła. Na listę strzelców wpisali się Michał Uram, Konrad Panek, Kamil Sidor oraz ponownie wychowanek klubu ze Stobiernej.
 
Orzeł Wólka Niedźwiedzka wygrał z Wisłokiem Czarna. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 30. minucie, a do siatki trafił Tomasz Szwaja. Kolejne gole widzowie oglądali dopiero po zmianie stron. W 70. minucie wyrównał Łukasz Gaweł. Radość przyjezdnych trwała zaledwie 120 sekund, bowiem po tym czasie prowadzenie ponownie wróciło do Orła za sprawą Dominika Bałuta. Wynik spotkania ustalił Arkadiusz Bałut w doliczonym czasie gry.
 
Jedność Niechobrz ograła drugi zespół Stali Rzeszów. Jako pierwszy do siatki trafił Łukasz Kalandyk w 22. minucie. Rzeszowianie nie zamierzali się poddawać i dziewięć minut później padło wyrównanie, za sprawą Daniela Pawłowskiego. Po przerwie kibice zobaczyli jeszcze dwie bramki, które padły łupem piłkarzy gospodarzy. Najpierw w 56. minucie do siatki trafił Grzegorz Szeliga, a wynik w doliczonym już czasie gry ustalił Mateusz Rachwalski.
  
Rezerwy Resovi bez problemów rozprawiły się z Crasnovią Krasne, aplikując jej aż osiem bramek. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Karol Twardowski, a ponadto do siatki trafiali także Jakub Persak, Klaudiusz Kurek z rzutu karnego oraz Radosław Adamski i Michał Puzon.
 
Błękit Żołynia pokonał Sawę Sonina, choć to drużyna prowadzona przez Bartosza Madeję do przerwy prowadziła po bramce Piotra Krawczyka. Po zmianie stron to gospodarze mięli więcej arugumentów, a sprawę Sawie utrudnił Jakub Kruk, który w 54. minucie otrzymał czerwoną kartkę. Wykorzystać to chciał Błękit i to mu się udało, bowiem kilkadziesiąt sekund później do siatki trafił Marcin Dudek. Gospodarze szukali kolejnego gola i kwadrans później znaleźli go, a rezultat spotkania ustalił Bartłomiej Wawrszaszek.
 
 
0-1 Piotr Krawczyk (19)
1-1 Marcin Dudek (54)
2-1 Bartłomiej Wawrzaszek (69)

Wyniki meczów 13. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij