https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-21 14:50:29

Heiro Rzeszów pokonało FC 2016 Siemianowice Śląskie

Podkarpackie Dziki wygrały drugi mecz z rzędu (fot. Heiro Rzeszów)
Podkarpackie Dziki wygrały drugi mecz z rzędu (fot. Heiro Rzeszów)
Podopieczni Łukasza Krawczyka poszli za ciosem i odnieśli kolejne zwycięstwo na pierwszoligowym froncie. Tym razem ofiarą Dzików okazała się drużyna z Siemianowic Śląskich.
 
Mecz rozgrywany na Miłocinie doskonale rozpoczął się dla Heiro Rzeszów, które już w 3. minucie wyszło na prowadzenie, a Dominika Hajduka pokonał Denis Warzybok. Gospodarzom było jednak mało i rzeszowianie poszukali kolejnych trafień.
 
Podkarpackie Dziki w pierwszej odsłonie zdobyły jeszcze jednego gola, którego strzelcem w 18.minucie był Sebastian Fedan. Drużyna dowodzona przez Łukasza Krawczyka nie zamierzała się jednak zatrzymywać i w 23. minucie było 3-0 po bramce Eryka Sarzyńskiego.
 
Gospodarze cały czas dominowali na parkiecie i 180 sekund później prowadzenie podwyższył Paweł Hady. Drużyna z Siemianowic Śląskich postawiła wszystko na jedną kartę i dwie minuty później straty zmniejszył Łukasz Jagiełło.
 
Bieniaminek dostał watru w żagle i niedługo po tym na tablicy wyników było 4-2 po trafieniu Tomasza Kowalskiego. Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do Heiro, które w 36. minucie zdobyło piątego gola, którego autorem był ponownie Paweł Hady.
 
Heiro Rzeszów - FC 2016 Siemianowice Śląskie 5-2 (2-0)
 
1-0 Denis Warzybok (3)
2-0 Sebastian Fedan (18)
3-0 Eryk Sarzyński (23)
4-0 Paweł Hady (26)
4-1 Łukasz Jagiełło (28)
4-2 Tomasz Kowalski (32)
5-2 Paweł Hady (36)
 
Heiro Rzeszów: Niemczyk - Warzybok, Sarzyński, Hady, Depta oraz Fedan, Olechowski, Codello, Krawczyk, Wdowik, Zając
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie: Hajduk - Klaus, Jagiełło, Włodarek, Pękała oraz Gładkowski, Krzywka, Gruszczyński, Cuber, Małek, Tkacz, Machura, Kowalski, Kluz

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij