http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-06 19:09:47

Głogovia Głogów Małopolski pokonała Partyzanta Targowiska

Głogovia w końcu wygrała (fot. archiwum)
Głogovia w końcu wygrała (fot. archiwum)
W meczu beniaminków, lepszy okazał się zwycięzca rzeszowskiej okręgówki. Podopieczni Adama Wałczyka przełamali się po sześciu meczach bez wygranej.
 
Piłkarze Głogovi Głogów Małopolski w meczu z Partyzantem Targowiska chcieli się przełamać, bowiem od sześciu spotkań nie cieszyli się z wygranej w lidze. Mistrz rzeszowskiej okręgówki od początku był stroną dominującą i szukał otwierającego trafienia.
 
Defensywa Partyzanta miała sporo roboty, bowiem aktywni tam byli Łukasz Szczoczarz i Krzysztof Szymański. Goście dominowali i w końcu w 24. minucie wyszli na prowadzenie, a z gola cieszył się były piłkarz m.in. Cracovi.
 
Zawodnicy Wojciecha Koguta chcieli spróbować odpowiedzieć, lecz na niewiele się to zdało, bowiem Głogvia skutecznie odpierała ataki. W tym spotkaniu ton nadawali byli piłkarze Izolatora Boguchwała. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry Dawid Pałys-Rydzik ustalił rezultat spotkania.
 
 
0-1 Łukasz Szczoczarz (24)
0-2 Dawid Pałys-Ryszik (75)
 
Partyzant Targowiska: Półkoszek – Penar, B. Wilk, Groborz, Pelczar – Kasperkowicz (81. Kozioł), Stanisz, Dobrzański (76. Drybała), Borowczyk (88. Frydrych), Szubrycht (42. Kubal) – Macnar
 
Głogovia Głogów Małopolski: Lipka – Kłak, Brogowski (76. Delekta), Kozubek, Szkolnik – Szyszka, Skoczylas (81. Hajkowicz), Chamera, Pałys-Rydzik, Szczoczarz (90. Codello) – Szymański (90. Złamaniec)
 
Sędziował: Krzysztof Pachołek (Jarosław)

Wyniki meczów 11. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij