http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-06 21:10:52

Hit bez rozstrzygnięcia. Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Kraśnik

foto. Siarka Tarnobrzeg
foto. Siarka Tarnobrzeg
W hicie 11. kolejki trzeciej ligi mierzyły się ze sobą 2 drużyny z czuba tabeli Stal Kraśnik i Siarka Tarnobrzeg. Zawodnicy Grzegorza Opalińskiego z ciężkiego wyjazdu zdołali wywieźć cenny punkt do ligowej tyle, choć liczyli pewnie na nieco więcej. 
 
Obie drużyny do tego meczu przystępowały z dużymi nadziejami na zwycięstwo. Siara Tarnobrzeg przed spotkaniem miała na koncie 19 punktów, a Stal Kraśnik jedno oczko więcej. Mecz zapowiadał się ciekawie, bo mierzyły się ze sobą drużyny, które strzelają dużo bramek. 
 
Pierwsza połowa z pewnością zawiodła przybyłych na stadion kibiców, którzy w to chłodne popołudnie liczyli na obejrzenie spektaklu z dużą ilością bramek, jednak w pierwszych 45 minutach nie było im dane zobaczyć żadnego trafienia. 
 
W drugiej połowie gra nieco bardziej się otworzyła i obie drużyny dochodziły do sytuacji, groźny strzał Kaczmarka wybronił bramkarz Siarki Hieronim Zoch. Do końca spotkania, jednak bramek na stadionie w Kraśniku nie zobczaliśmy i mecz skończył się wynikiem 0:0.
 
Stal Kraśnik:
Borusiński :  Kudryavstev - Mazurek - Tadrowski - Świech - Misiak -  Kaczmarek - Czelej - R.Król - K.Król - Maj 
 
Siarka Tarnobrzeg:
Zoch - Kasperkiewicz - Wiktor - Ropski - Janeczko - Pyrdek - Duda - Sułkowski - Kapuściński - Kargulewicz - Głaz 
 
Sędziował : Albert Bińkowski

Wyniki meczów 11. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

FcMokszysztow 2019-10-08 20:39:47 0 1

O żesz w mordę Siarunia nasza kochana zremisowała a wielo gadało że będzie w d*****e. Brawo Siarka awans pewny jak buły sołtysa w Mokrzyszewieie. SIARKA DO BOJĄ a my pijewa i się nanebiwea najebiwa i jest okey do boją Siaraaaa. Rezerwa w d****a dostała młode dostaną tyż.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij