2019-10-06 21:10:52

Hit bez rozstrzygnięcia. Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Kraśnik

foto. Siarka Tarnobrzeg
W hicie 11. kolejki trzeciej ligi mierzyły się ze sobą 2 drużyny z czuba tabeli Stal Kraśnik i Siarka Tarnobrzeg. Zawodnicy Grzegorza Opalińskiego z ciężkiego wyjazdu zdołali wywieźć cenny punkt do ligowej tyle, choć liczyli pewnie na nieco więcej.

Obie drużyny do tego meczu przystępowały z dużymi nadziejami na zwycięstwo. Siara Tarnobrzeg przed spotkaniem miała na koncie 19 punktów, a Stal Kraśnik jedno oczko więcej. Mecz zapowiadał się ciekawie, bo mierzyły się ze sobą drużyny, które strzelają dużo bramek.

Pierwsza połowa z pewnością zawiodła przybyłych na stadion kibiców, którzy w to chłodne popołudnie liczyli na obejrzenie spektaklu z dużą ilością bramek, jednak w pierwszych 45 minutach nie było im dane zobaczyć żadnego trafienia.

W drugiej połowie gra nieco bardziej się otworzyła i obie drużyny dochodziły do sytuacji, groźny strzał Kaczmarka wybronił bramkarz Siarki Hieronim Zoch. Do końca spotkania, jednak bramek na stadionie w Kraśniku nie zobczaliśmy i mecz skończył się wynikiem 0:0.

Stal Kraśnik:
Borusiński :  Kudryavstev - Mazurek - Tadrowski - Świech - Misiak -  Kaczmarek - Czelej - R.Król - K.Król - Maj