2019-10-06 12:14:40

Szymon Grabowski: "To cenne zwycięstwo jeszcze bardziej natchnie nas do jeszcze większej pracy"

Apklan Resovia pokonała Garbarnię Kraków 2-0 na wyjeździe. "Pasiaki" zostały samodzielnym liderem tabeli 2 ligi. Zobaczcie co po meczu powiedział Szymon Grabowski.

- Odnieśliśmy tutaj bardzo cenne zwycięstwo, na które bardzo mocno zapracowaliśmy. Dużo zdrowia włożone w to spotkanie zaprocentowało. Nasze podejście do przeciwnika w momentach kiedy Garbarnia utrzymywała się na piłce było na tyle dobrze, że pozwalaliśmy sobie na częstsze zagrażanie bramce przeciwnika. Stąd brały się stałe framgenty gry. Z jednego z nich zdobyliśmy bramkę. Trzeba docenić Garbarnię, bo to drużyna która bardzo dobrze gra w piłkę. Chcę pochwalić swoich zawodników za bardzo dobrą reakcję, szczególnie po przerwie. To cenne zwycięstwo jeszcze bardziej natchnie nas do jeszcze większej pracy - powiedział Szymon Grabowski po meczu z Garbarnią Kraków.