2019-09-28 19:06:43

Dublet Patryka Mikity. PGE Stal Mielec przegrała z Radomiakiem Radom

PGE Stal Mielec przegrała w wyjazdowym meczu z Radomiakiem Radom 0-2. Gospodarze zagrali koncertowo, a frontmanem stał się zdobywca obu bramek w tym spotkaniu - Patryk Mikita. O gościach natomiast ciężko napisać w podobny sposób.

Pierwsza polowa w pełni należała do Radomiaka Radom, co udokumentowane zostało po dwudziestu minutach gry. Patryk Mikita dostał piłkę w polu karnym i pewnie pokonał Seweryna Kiełpina. PGE Stal Mielec miała dwie dobre akcje na początku tej części gry, ale nic z nich pozytywnego nie wyszło.

Mielczanie drugą połowę zaczęli ponownie jak pierwszą - mieli swoje sytuacje, ale nadal brakowało tego czegoś. Widać mimo wszystko było duże zaangażowanie i walkę o każdy centrymetr boiska. Tego dnia jednak to nie wystarczyło - po godzinie gry na 2-0 trafił ponownie Mikita i zamknął tym uderzeniem spotkanie.

1-0 Patryk Mikita 20'
2-0 Patryk Mikita 64'

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Grudniewski, Cichocki, Abramowicz, Leandro (62' Nowak), Karwot, Makowski, Mikita (79' Banasiak), Michalski, Górski

Stal Mielec: Kiełpin – Stasik, Bielak (67' Barisić), Bodzioch, Getinger, Janoszka (69' Prokić), Nowak, Soljić (46' Żyro), Tomasiewicz, Mak, Paluchowski